SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Androlic 50

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
ja bym mu dał bana bo zer pojecia a szybko chce 10 kg złapać
jak slysze takie wypowiedzi i to jeszcze w tym wieku to mnie az czyści
czlowieku jak zalezy ci na czasie to nie jest sport dla ciebie bo tutaj na wszystko trzeba dlugo czekac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
Drogi darkweeder ty to możesz mi laske zrobić a nie dać bana
twoja wypowiedz świadczy tylko o braku profesjonalizmu.
Może dopiero zaczynam "przygode" ale pytanie było czysto teoretyczne, a ty zamiast mi odradzić, doradzić, dać kilka wskazówek stwierdziłeś ze trzeba mi dać bana. Gdybym wiedział coś na temat sterydów to chyba nie radziłbym sie na forum. Jestem wdzieczny tym którzy mi przybliżyli problem.
Poprostu wstałem rano i pomyslałem ze musze jeszcze 10 kg dowali postanowiłem to przemysleć czy warto ćwiczyc kolejny rok czy załatwić do w 2- 3 miechy ale wyszło na to ze trzeba jeszcze poćwiczyć i nie mam do nikogo pretensji.

darkweeder bana <lol> ****a banana
nie no nie moge sie powstrzymać wiesz co uwielbiam takich jak ty nie wnosi nic nowego wiedzą sie nie chwalisz tylko umiesz napisać żeby komuś bana ty............ a może ty mnie zbanujesz co ??
czekaj teraz coś ode mnie

zbanować darkweeder bo mnie w****ił jak piłem cole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
ty darkweeder przy tych 74 kg to cie niźle musieli ****ić w szkole co i pewnie obiecałeś sobie ze kiedyś bedziesz wielki i im wszystkim pokażesz
teraz ważysz 90 i nadal cie ****ą i dziwisz sie dlaczego

wiesz co a tym postem to idz jeszcze popłacz sie do admina żeby dał mi bana

tamat skończony !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
twoj poziom jest doprawdy zadziwiający
gowniazeria sia panoszy nie ma co

wp*****laj anapolon synku na zdrowie ci wyjdzie
trzeba czegos wiecej niz prostackiej gadki chłopca ze wsi zeby mnie urazić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
eeeeeeeeeeeej ale ja nie chciałem cie urazić
przepraszam pozatym to zy zacząłeś chyba nie zaprzeczysz ??
nie chodzi o to żeby wp*****lać sterydy tylko czy warto ??
mam nadzieje ze sie nie gniewasz
dlaczego ze wsi ??
pozatym dlaczego gównarzeria mam treningi z chłopakami w twoim wieku i jakoś nie widze różnicy wiesz oj chyba nie jestes taki duzy jak myśałem 80kg ?
masz coś ciekawego do powiedzenia to prosze masz pole do popisu napisz mi co brałes ile dowaliłeś jak teraz wygladasz może dasz mi kilka porad no słuchaj waldek przecież po to jets forum ja mam problem a ty mi pomóz jak nie umiesz to sie nie odzywaj
napisz mi co brałes ile dowaliłeś w jakim czasie no i moze pomożesz mi zbuidować troche masy
a za te wieś powiniem sie obrazić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Chłopaki gratuluje inteligencji !!

Zaraz bedziecie mieli niespodziankę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
Krzabr swięty mikołaj prezenty rozdaje......

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 197 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
piotrek88 jestes glupszy od mojego chomika:Daz zal dupe sciska!mowisz ze nie jestes gowniarz a w nastepnej linijce oceniasz inteligencje i wiedze innych po wielkosci co tylko potwiedza brak wiedzy i gowniarskie rozumowanie a tym tekstem o szkole to juz totalnie mnie rozwaliles zamiast brac antka lepiej idz do psychologa leczyc kompleksy!

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
koks666 popraw sie bo tez bana mozesz wyłapac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
przeczytalem juz kilkaset takich postów i nic mnie juz nie zdziwi
martwi mnie tylko i denerwuje jak ktos pisze ze koniecznie musi przytyc jak by jego zycie zalezalo od tego i ze ma na to pare miesiecy i mysli ze w 2 miesiace zrobi to co wiekszosc chlopaków w pare lat
niestety nie jest az tak kolorowo
wystarczy troche poobserwowac topiki i juz widac ze nawet jak doswiadczonemu uzytkownikowi uda sie zrobić 3-4 kg czystego miecha na dobrym cyklu przy eleganckiej diecie, regeneracji itp to jest to sporym sukcesem.

poza tym profile mowią same za siebie jak sie spojzy do profilu takiego kolesia i sie widzi ze nie cwiczy nóg ani martwego tylko ramiona klatke i barki i sie szczyci ze ma >40cm w ramieniu to sie wie z kim ma sie doczynienia
jak bym cwiczyl tylko gorne partie to tez bym mial ponad 40 w kablu ale co z tego bo by mi bylo wstyd latem na plaze wyjśc bo mial bym nogi chude jak dziewczynka z podstawówki

proporcje przede wszystkim panowie no i zdrowy rozsądek

ps. moj profil nie jest aktualizowany od ponad roku o ile pamietam tak ze prosze sie nim nie sugerowac wogole
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze cykle (i diety do nich)

Następny temat

PYTANKO???

WHEY premium