SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL androlic-50+oma+tesciu(iran)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
Witam.Pragne sie dowiedziec czy po cyklu zrobionym z 20xtab androlic50 + omo 15 shot + 5shot tescia(iran) moge liczyc na duza mase?Jak rozplanowac ten cykl aby ograniczyc spadki po antku?moze co zarzucic jeszcze?kolega proponowal na koniec winko ale nie jestem pewien..Prosze o pomoc...



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 96

Wzrost: 182

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 38,5

Obwód talii: 95

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Staż na siłowni: ok 1 rok nie liczac przerw

Ilość spożywanego białka: nie wiem

Ilość spożywanych węglowodanów: nie wiem

Ilość spożywanych tłuszczów: nie wiem

Opis przebytych cykli sterydowych: 1(oma 1500mg tydz przez 8 tyg) 2(metka 30mg przez 5 tyg)

Trening: 5X w tyg (masa)

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ok 6 mies

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): raczej do tycia

Stan zdrowia: zdrowy(chyba)

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: po omie do owlosienia

PPM podstawowa przemiana materii: ??

Wyciskanie leżąc (MAX): 98kgX1

Martwy ciąg (MAX): nie wiem

Przysiad (MAX): nie wiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)Wziely sie od wiekszego kolegi za dlugi(byl mi winny kase dal te srodki) 2)sam postanowilem ze beda dla mnie poniewaz chce zrobic szybka mase i czyms potem utwardzic te "wode"dlatego tez pisze na tym forum i jak glupek oczekuje odp na temat jak rozplanowac ten cykl i co jeszcze dolozyc na koniec myslalem o winku..

ok to wiele wyjaśnia , powinieneś sprzedać antka wziąć się za diete i zredukować a nawet na omo byś przy dobrej diecie zredukował ładnie ale teraz weźmiesz co masz zrobisz jak uważasz i jak będziesz miał 40 w ręce i 120 w pasie zrozumiesz ze ci nikt źle nie życzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
prawie 100 w pasie a reszta mizernie. a Ty takie srodki i masowac chcesz

ew prop

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Ilość spożywanego białka : nie wiem

Ilość spożywanych węglowodanów : nie wiem

Ilość spożywanych tłuszczów : nie wiem


to się tym zainteresuje bo profil mówi sam za siebie
nie dla Ciebie te środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
jak czules sie po 1500mg OMY / week ???? ciekawi mnie to

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
1,5 g omy/week i na klate 98 kilo na raz, przy wadze 96??coś słabiutko z siłą, nie wykorzystasz w pełni potencjału tych środków....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
ok 1 rok nie liczac przerw

Przerw 11 miesięcy, ćwiczeń 1 miesiąc

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
Zanim byl cykl z oma 76kg wagi i na klate 75kg, po cyklu skoczylem na 93kg i z 33 na lapce 39,5(po cyklu spadlo na stan terazniejszy...Prosze o pomoc a nie o wysmiewanie sie,chyba po to jest to forum;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
i dostajesz pomoc-antek jeszcze nie dla Ciebie, zrób porządny cykl na enanie,albo propie z metą, przyłóż się do diety,a przede wszystkim powalcz nad motywacją, żeby już przerw w treningach nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
oki a tak na temat tego cyklu:D prosze o jakas rozpiskea nie o rady czy jest dla mnie czy nie..Thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
ach i jeszcze zaznacze ze juz zakupilem te srodki i uwagi typu"to nie dla ciebie,masz na to jeszcze czas"prosze zachowac dla siebie ja chce tylko zeby mi ktos rozpisal sensowne uzywanie tych srodkow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
chyba lepiej ze pisze jak sprawa sie przedstawia niz mialbym klamac ze"to dla KUMPLA lub klamac w ankiecie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom libido

Następny temat

Wyniki badań :(

WHEY premium