SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amfetamina w Suplementach?! Ostrzegam i proszę o Pomoc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Luz Ściema.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4417
Ten cały post zalatuje mi gównem na kilometr.
Ja widzę to tak.
Chcesz komuś udowodnić, że nie brałeś nigdy amfetaminy i liczysz na to, że ten ktoś przeczyta to co tu napisałeś.
Że niby walczysz o swoje dobre imię i szukasz wszędzie pomocy.
Nie wiem co odwaliłeś ale mógł być to np. wypadek samochodowy, który spowodowałeś.
Krew poszła do badań i wyszło, że byłeś pod wpływem amfetaminy.
Teraz próbujesz jakoś wyjść z tej sytuacji przed rodzicami albo dziewczyną.
Osobna kwestia to są poruszone przez Ciebie badania na zawartość narkotyków potrzebne do pracy.
Pierwsze słyszę aby jakikolwiek pracodawca tego wymagał, to nie są stany zjednoczone.
Nie ma tego w policji, wojsku czy innych służbach. To jest totalna bzdura.

Są dwie możliwości albo ściemniasz albo jesteś trolem. Generalnie post jest z dupy i kwalifikuje się do usunięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To był tzw krótki kaszel Hahha

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Cholera że mi się takie suple nie trafiają z dosypkami
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Natan33
Cholera że mi się takie suple nie trafiają z dosypkami

nie twierdzę że na 100 procent jest coś w tych odżywkach niedozwolonego,ale podjąłem już pewne kroki żeby to zweryfikować i będę Was informował o wynikach.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja jak w de pracowalem w domu opieki z czubami kompletynymi to w zwiazku z latwym dostepem to lekow byl punkt w umowie, ze przy ewidetnej jumie moga badac pracownikow. Ale na wejscie nikt nikogo nie testowal. To ja nie wiem moze kolega w NASA mial robote dostac, ze taki rygor.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wiem, ze to nie pl, ale jak juz Krzychu wspomnial o za granicy to nie wiem czy kojarzycie taka firma jak Wilkinson, dosc znana marka w Europie. u mnie w miescie, w Anglii, stoi ich jeden z wielu magazynow. zeby dostac prace NA MAGAZYNIE musisz przejsc test na zawartosc narkotykow w moczu.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Norma w uk . Ja miałem tez robiony przed różnymi pracami w uk . Pierwsza robota to Sainsbury’s również magazyn i co na wstępie ? Testy na prochy . Później gdzieś na wózku widłowym tez chcieli . Tutaj to nic nadzwyczajnego . Ale w pl to inna sprawa


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-10-14 19:39:28
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a to nie wiedzialem nawet, ze to taka norma, bo zanim udalo mi sie zdobyc "normalna" prace to tez pierwszy rok pracowalem po magazynach/fabrykach i nigdy takiej sytuacji nie mialem

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"kiedy" skonczyc moj cykl -

Następny temat

Kontynuacja cyklu pod SW-dobór środków i dawek

WHEY premium