SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amfetamina w Suplementach?! Ostrzegam i proszę o Pomoc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
e-lite
A może kokaina ?%)
Nie fantazjuj

Po co miałbym to robić?! To nie jest prowokacja, celowo nie wpisałem żadnych nazw żeby nikogo nie oczerniać bezpodstawnie. Szukam logicznego wytłumaczenia. Najgorsze jest to że jestem niewinny niczego świadomie nie brałem i zrobię wszystko żeby to udowodnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
yoyo20
Może byłeś a imprezie gdzie do drinka Ci znajomy dosypal?

No właśnie nawet to nie wchodzi w grę bo na imprezy nie chodzę nie mam na to czasu, a od miesiąca nawet łyka alkoholu nie wziąłem żeby mieć pewność że badania krwi będą idealne i jak się okazało są. Dlatego nie mogę się z tym pogodzić bo jestem na milion procent niewinny trenuję jak dzik trzymam michę, nie piję ,nic nie biorę żadnych narkotyków itp. Jedyne co mi przychodzi do głowy to suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Możesz spróbować choć będzie ciężko pewnie z tym .może jakiś zgrywus gdzieś w sklepie podosypywal do jakiegoś żarcia ,d****i nie brakuje.a część rzeczy spożywczych można otworzyć i zamknąć ,lecz najbardziej prawdopodobna opcja to błąd labu .i tego bym się trzymał wyjaśniając sprawę .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a ja ujme to tak - nie uwierze w to, jezeli jestes osoba, ktora nigdy nic nie brala z narkotykow, zebys sie nie zorientowal, ze cos jest nie tak, gdyby ktos Ci cos dosypal, wiedzialbys o tym na pewno, bo stan swiadomosci znacznie by Ci sie zmienil i nie jest to nie do zauwazenia, szczegolnie, gdy nastepuje jakas dosypka = narkotyk idzie droga pokarmowa, a nie oddechowa = o wiele mocniejsze dzialanie srodka. tak wiec watpie, zeby taka sytuacja miala miejsce, bo bys o tym wiedzial i pamietal.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
lodzianin1
Możesz spróbować choć będzie ciężko pewnie z tym .może jakiś zgrywus gdzieś w sklepie podosypywal do jakiegoś żarcia ,d****i nie brakuje.a część rzeczy spożywczych można otworzyć i zamknąć ,lecz najbardziej prawdopodobna opcja to błąd labu .i tego bym się trzymał wyjaśniając sprawę .

Dzięki, dzisiaj idę do innego laboratorium i jeżeli będzie taka możliwość zrobię test nie tylko na amfetaminę ale na wszystkie inne środki które mogłyby działać podobnie nie znam się na tym ale może jakaś efedryna czy coś w tym stylu,może jakiś inny środek zafałszował wynik?. Mam zamiar się odwoływac od tych badań, a jeżeli doszłoby do tego że ktoś czegoś dosypał w sklepie to już sprawa dla prokuratury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
czellista
a ja ujme to tak - nie uwierze w to, jezeli jestes osoba, ktora nigdy nic nie brala z narkotykow, zebys sie nie zorientowal, ze cos jest nie tak, gdyby ktos Ci cos dosypal, wiedzialbys o tym na pewno, bo stan swiadomosci znacznie by Ci sie zmienil i nie jest to nie do zauwazenia, szczegolnie, gdy nastepuje jakas dosypka = narkotyk idzie droga pokarmowa, a nie oddechowa = o wiele mocniejsze dzialanie srodka. tak wiec watpie, zeby taka sytuacja miala miejsce, bo bys o tym wiedzial i pamietal.

Jedyne zmiany jakie zauważałem to po zażyciu kofeiny w tabletkach takie jak podniesiony puls(używam pulsometru na klatke piersiową podczas treningu) oraz pobudzenie ale tak chyba kofeina powinna działać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tak, tak powinna dzialac. jednak nie mowilem o sytuacji, w ktorej bierzesz suplementy, a o sytuacji, ze ktos Ci czegos gdzies dosypal - na pewno bys o tym wiedzial.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
czellista
tak, tak powinna dzialac. jednak nie mowilem o sytuacji, w ktorej bierzesz suplementy, a o sytuacji, ze ktos Ci czegos gdzies dosypal - na pewno bys o tym wiedzial.

to przepraszam nie zrozumiałem,masz jak najbardziej rację od razu bym się zorientował,dlatego tak obstaję przy suplementach bo nic innego nie przychodzi mi do głowy i nie znajduję logicznego wytłumaczenia jakim cudem w moczu wykryto amfetaminę przecież do cholery mój organizm sam jej nie produkuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Napisz meila do producenta tej kofeiny ze swoimi wątpliwościami ,sądzę że podejdą bardzo poważnie do sprawy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jest jeszcze jedna kwestia... amfetamina, po jednorazowym przyjeciu, znika z moczu do 3 dni, tak wiec...

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"kiedy" skonczyc moj cykl -

Następny temat

Kontynuacja cyklu pod SW-dobór środków i dawek

WHEY premium