SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

American Pure Protein na noc?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
Witam
czy to białko można przejmować przed snem czy lepiej coś innego wszamać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Weź sobie na noc Good Night'a. Tania i dobra kazeina

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4070
właśnie czemu nie można zwykłej serwatki skoro niektórzy kulturyści przed snem jedzą wołowine/kurczaka bo nie lubią twarogu wiec wychodzi na to samo tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A kto powiedział, że nie można? Podlej tylko trochę oliwą to spowolnisz wchłanianie białka do organizmu.

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4070
ciekawe to na 100 gram kurczaka ile virgina dać ?
i jeszcze jedno pytanie jak mam
1
2
3
4
5
posiłki przy czym 2 i 3 to po/przed trenigowe to nie powinno być w nich tłuszczu ? jeśli tak to z 2 dodac tłuszcz do 1 a z 3 do 4 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
łyżka czy dwie oliwy raczje nie spowolnią trawienia białka ani wchłanianai aminokwasów

puer american to głownie soja z dodatkiem serwatki - nie jestem entuzjastą białka sojowego, wiec nie polecam ani przed snem, ani o innych porach

przed snem (1 - 3h przed nocnym spoczynkiem) lepiej zjeśc kolację niż wypić odżywkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja ładuję tłuszcze normalnie w posiłkach okołotreningowych i jest git. Kwestia wyczucia organizmu.

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4070
ja do każdego posiłku daje 20 gram virgin. A co do pure to ciekawe gościu w siłowni kiedyś mi to sprzedał mimo że chciałem jakies inne ale powiedział ze tamto jest sojowe a pure 100 % serwatki ciekawe xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Nie lepiej zjeść rybę plus twaróg bądź jajka plus twaróg? Chyba znacznie wartościowsze białko dostarczasz plus to ze jest smaczny posiłek :)bo chyba oliwa z oliwek i ser biały to rarytasem nie jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
wystarczy przeczytać etykietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
wiem ze lepiej coś innego do tej pory to był twaróg z dodatkami (tłuszcze)
to jakie białko zakupić na noc? żeby sie długo przyswajało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie do oceny

Następny temat

SNS YOHIMBINE 2.5 100 kap dawkowanie

WHEY premium