SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alfafetoproteina (AFP) - najdroższy suplement świata !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 10502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Szkoda pisania na ten temat w ogole. To są dyskusje nie na poziomie forum sportowego. Nikt tego bialka nie kupuje a kulturysci mogą o takim białku pomarzyc. Zaden kulturystyka nie zarabia w milionach euro. Kulturystyka to nie Pilka Nozna czy Boks. Nie ma zadnych danych na temat działania tego białka na organizm doroslego czlowieka, więc nawet jakbyscie wygrali w toto lotka i kupili to białko to raz ze moze na was nie podzialac, dwa ze skutków mozecie nie przewidziec, trzy mozecie isc do pierdla bo jak to bialko jest ewentualnie pozyskiwane wole w ogole nie myslec.

Gdybym juz takie pieniądze mial to wolalbym poexperymentowac z blokowaniem miostatyny albo komórkami macierzystymi i ich przeksztalcaniu w miesniowe.

Na dzien dzisiejszy rozmowy na temat AFP to tylko takie pogaduszki bezcelowe. Poza tym dziwi mnie jedno, skoro białko jest tak drogie dlaczego nikt nie wymysli sposobu syntezy tego białka na drodze syntetycznej jak np HGH ?Zostalby najbogatszym czlowiekiem na planecie a jego nazwisko zostalo by na zawsze wpisane we wszystkie książki i encyklopedie. ******lenie.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-01-27 17:56:52
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13343
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...sorry, ale ta dyskusja zaczyna dryfowac na kretyński poziom

nie żebym nie miał poczucia humoru, ale bez przesad i spamu

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-01-27 20:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
ten artykuł był w nowym pisemku promocyjnym Treca a zwie sie ono EXTRA LARGE i można je dostać w każdym odżywkowym sklepie za friko... heheh! ale dla tych co tego nie czytali dobry nius! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2706
milion euro za gram...ale sie pośmiałem...a co moze żdziałać jeden gram białka?..

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
A Ty myślisz geniuszu że AFP się bierze 2 g na kg masy ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tego sie w ogole raczej nie bierze
wartosc pewnie jest szacowana jedynie, nie realna
i to wlasnie wartosc
nie cena normalna
w fazie testow, badan i przypuszczen ewentualnie
i wiele moze by moglo zdzialac
ale nei wydaje mi sie, zeby ktos to juz sprawdzil na sobie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2706
Thamuz nie stać cię nawet na ten jeden gram na całe życie :)

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Prosze was, szkoda kalorii, cennych kilodżuli na pisanie w tym temacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko na początek??

Następny temat

SPALACZ_najlepszy waszym zdaniem??

WHEY premium