SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

==> Najlepszy suplement na masę <==

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7062
Witam !!!
Mam 17 lat, 183 cm i 83 kg. Ćwiczę już trochę czasu i chciałbym kupić sobie jakiś suplement, ale nie wiem jaki będzie dla mnie najodpowiedniejszy. Oczywiście zależy mi na masie. Prosze o rady i propozycje odżywek. Zastanawiałem się nad olimp gainer mtc i hitec super mas professional. Co o tym myślicie, jakie odżywki Wy stosujecie?


=============
Pozdrawiam

Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.
Gadoom

The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6521
tak patrzac na twoj pas ,to raczej gajnera nie kupuj,Zrob sobie sam gainera takiego w okoilicach 50/50 lub kup gotowego , np. top massa (chociaz tego nie jadlem). Sam sobie zrobilem gajnera z nutrendu+ owopol sumie wyszlo 45% b do reszty wegli. Smakuje ok...rozpuszcza sie ok.
3xdzieni po 50g czegos takiego i powinno byc ok. to jest moje zdanie.

:)

:) WROCLAW :) / aktualnie Oslo, ale czesto we wroc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olimp gainer MCT jest już stary obecnie możesz kupić o wiele lepszego gainera z tej samej firmy: olimp whey gainer 4000,co do hiteca to też niezły gainer ale ja polecam whey gainer 4000.

---------------------------------
-https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img]PREZYDENT MAFII SFDPREZYDENT MAFII SFDPREZYDENT MAFII SFD[img]../../buziaki/27.gif" alt="" />-
----..::PXN-BOSS::..----
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
Mtc jest ze starszych gajnerów polecił bym whey gajner 4000 olimp

POZDRAWIAM
BARAN202

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7062
a co sądzicie o OLIMP Super Whey Gainer 4000??



=============
Pozdrawiam

Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.
Gadoom

The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A o czym my ci tu cały czas mówimy???????????







---------------------------------
-https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img]PREZYDENT MAFII SFDPREZYDENT MAFII SFDPREZYDENT MAFII SFD[img]../../buziaki/27.gif" alt="" />-
----..::PXN-BOSS::..----
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7062
fakt, sorki. heh...


=============
Pozdrawiam

Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.
Gadoom

The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jadłem hitec super mass professional 3kg i 200g glutaminy(proszek) plus 200kaps. glutaminy obie z treka..efekty zadowalajace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Zawsze masz do wyboru jeszcze mass gaina (trochę tańszy - choć nie są to wielkie różnice).
Możesz też zrezygnować z gainerka, zastanów się nad kupnem np. kreatyny.
Kreatynka poparta odpowiednim odżywianiem pozwoli Ci złapać jakieś kilogramy.



Pozdrawiam

Piotr Folęga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Moje zdanie jest takie:
Na kredke jestes zbyt mlody...
Mass Gain jest duzo gorszy od Super Mass (Mass Gain to bardzo slaby gainer, wprzeciwienstwie do Super Mass).
Jesli Gainer to Super Mass Hiteca lub Super Whey Gainer 4000 Olimpu ewentualnie profi whey mass (50:50). Jak masz kase to Gain Fast 3100 Universala.
Ale pomysl nad bialkiem Ovopol i/lub serwatki olimpu

Pozdrawiam
--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7062
Cze wszystkim!!!
dzięki za wszystkie odpowiedzi, bardzo mi pomogliście. chyba kupie carbo olimpu i zmieszam z ovopolem, tak żeby było ok. 50/50


=============
Pozdrawiam

Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.
Gadoom

The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po wzieciu kreatyny mozna pic wode?

Następny temat

Jaki środek jest najleszy???????

WHEY premium