SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja uratowac zycie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Zazwyczaj jem na miekko bo po tych na twardo to od razy problem z zoladkiem. No i omlety sa terazprawie codziennie.. Wiem ze moj uklad pokarmowy jest tez moze nie dokonca zrefenerowany po ,,bulimii" ( sama sie sobie dziwie jaka poj**ana bylam).. Cierpliwie bede czekac i obserwowac. Pochwale sie wam ze wczoraj sama zlowilam lososia, ale dzisiaj bedzie pyszna kolacja

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Podalam przyklad jajek, bo widze, ze czesto je jesz

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Mam pytanie, czytalam troche w internecie ale znajduje same sprzeczne informacje. Chodzi mi o to ze chce na stale wlaczyc trening biegowy do treningu crossfitowego, ale nie wiem jak to skomponowac. Czy mam biegac wieczorem jesli crossfit mam rano czy lepiej w dni bez porannego treningu. tylko wtedy wyjdzie 3 dni treningowe pod rzad. Crossfit mam pon sr pt sob, myslalam zeby biegac we wtorek i w sobote wieczorem a czwartek i niedziela regeneracja... No i kolejne pytanie, czy zrobic dluzsze bieganie (1h) czy moze trening interwalowy... Wiem ze to nie jest teraz najodpowiedniejszy trening jesli chce zbudowac troszke miesni ale za bardzo tesknie za moimi sciezkami... Z gory bardzo wam dziekuje

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
20.09.2015
WAGA CIAŁA: 60
WZROST: 173
OBWÓD ŁYDKI: 35
OBWÓD UDA: 54
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 77
OBWÓD TALI 68
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ 85
W ktorym miejscu powinnam zmierzyc biodra zeby bylo najdokladniej? Czy w tym miejscu gdzie ,,pupa'' jest najwieksza? jak tak to ,tam'' bedzie 105cm
1

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Hej dziewczyny, mam problem z ulozeniem miski. Mozecie mi pomoc? w podsumowaniu wychodzi mi za duzo bialka i tluszczow a za malo wegli, nie wiem co pozamieniac zeby wyszlo w miare dobrze. Szczerze przyznam, wydaje mi sie ze moja miska do najgorszych nie nalezy a jednak braki i duza niewiedza jest z gory bardzo wam dziekuje za pomoc

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Teraz zauwazylam ze przy tunczyku napisalam 100g kaszy a wlasciwie to bylo jej 40g, blad przy wpisywaniu. Dodam jeszcze ze to jest zrzut z dni treningowego, ten samotny banan to w drodze na autobus z treningu 4 posilek jest ty wlasciwym potreningowych


Zmieniony przez - spennende w dniu 2015-09-23 04:58:27

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
y...po prostu jedz więcej źródeł węglowodanów, które sa pożeraczami węgli,a objetościowo się wydają małymi porcjami- postaw na chleb i biały ryż. a jak masz tendencje do przekraczania tłuszczy to jedz mniej tłustego mięcha






Zmieniony przez - kebula w dniu 2015-09-23 06:36:35

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Niestety trochę to jest tak, że jak jest więcej posiłków to trudniej sobie poukładać wszystko. Skoro masz za dużo białka to wystarczy że zmniejszysz porcję źródeł białka i tłuszczy. Przykładowo w śniadaniu masz tłuszcz z jajka więc możesz (jak masz za dużo w ciągu dnia) odjąć migdały i słonecznik (który nie jest polecanym źródłem tłuszczu) lub smażyć całkowicie bez tłuszczu a za to po dokładać np. po 10 gram z węgli. Warto też pamiętać o strączkach które są jednocześnie źródłem węgli i białka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Nie dziwię Ci się, że nie możesz zjeść niecałych 400g węglowodanów, bo to jest naprawdę sporo. Skąd pomysł na taki własnie rozkład? Wypowiadało się już u Ciebie kilka doświadczonych osób i nikt go nie kwestionował, więc może i jest ok.
Co prawda dla ciebie chyba nie ok, skoro ani razu nie udało Ci się do niego dobić - raczej działasz w obrębie 1800-2200. Może załóż na początek bardziej realistyczne 2000 kcal i jedz tak przez tydzień, dwa. Jak się przyzwyczaisz do takiej ilości węglowodanów, to sobie dołóż do każdego posiłku po 10g (to jakieś 2 łyżki kaszy czy ryżu) i wejdziesz na 2200. Znowu 2 tygodnie. Przynajmniej, jak bym tak zrobiła.

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
wystarczy zmieniać smaki i węgle wchodzą bez problemowo. Najpierw wytrawnie potem na słodko.... Nie raz u "cioci na imieninach" jemy wielki obiad a poprawiamy deserkiem :D tu ten mechanizm też się sprawdzi. Fajnie ze nie masz wygórowanego białka, bo wiele osób na masie wariuje z nim zamiast, jak u Ciebie, ciąć. Natomiast spokojnie możesz podnieść tłuszcz kosztem mniejszej podaży węgli bo tłuszcz również działa anabolicznie.... Nie zmieniaj białka pobaw się za to tłuszczem z węglami. Spokojnie tłuszcz możesz lekko ponad 100 wrzucić (wg mnie).

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Hetavel odpuściła dietę!!!!!!!!!!

Następny temat

No to SIADamy!! ;-D competition

WHEY premium