SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja uratowac zycie :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
zależy co boli :) ale cf ma to do siebie że się więcej ciśnie.... albo ja mam takie wrażenie- ja przestawałam jak mi puls leciał powyżej 190 bo już za mocno serducho nawalało.... i oddychać nie było jak.... ale niestety na kortyzol i tarczycę u mnie źle wpływa plus kontuzja więc musiałam odpuścić...

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Mam nadzieje ze u mnie wszystko bedzie szlo ok, bo wkrecam sie w to na maxa

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
nie każdy jest tak zwichrowany jak ja :) więc raczej powinno być spoko....
1

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Też niestety jestem tarczycowa i wkręcona w crossfit. Mi lekarz powiedział, że mam ćwiczyć to, co mi daje frajdę i efekty, a straszenie kortyzolem olać. Bo jak ktoś z natury lubi cisnąć, to i na Nordic Walking będzie cisnął, albo co gorsza miał stres, że trenuje byle jak i że strata czasu i wyjdzie na to samo, tyle, że pacjent będzie nieszczęśliwy.
1

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Swieta racja trening to przyjemnosc wiec nie ma co sie zmuszac na sile do sportow ktorych sie nie trawi, wazne zeby miec radoche... A u mnie dzisiaj niestety kiepsko z ta radocha, zaczelismy na treningach Modul Kipppin pull-ups i jestem zalamana.. nic mi nie idzie ramiona mam strasznie slabe, zadnego cwiczenia chyba poprawnie nie wykonlam i mam jakis dziwny bol z tylu glowy, chyba za bardzo sie spinalam

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Pewnie czworoboczny spielas. Ania ma racje, kurde kortyzol i tak skacze od roznych rzeczy wiec przynajmniej jak sie cisnie to cos co sie lubi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
ja mam jeszcze tachykardię więc puls po rozgrzewce delikatnej powyżej 160 :), Gdyby nie 2 betony w ciągu roku po których składam się średnio przez 3 miesiące pewnie bym w ogóle się nie słuchała, ale jak mi się rozjeżdża wszystko to z czegoś trzeba zrezygnować i pokochać coś innego - owszem trudne ale nie nie możliwe - jak ktoś lubi ćwiczyć to zawsze coś dla siebie znajdzie ;D

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
crewliq
ja mam jeszcze tachykardię więc puls po rozgrzewce delikatnej powyżej 160 :), Gdyby nie 2 betony w ciągu roku po których składam się średnio przez 3 miesiące pewnie bym w ogóle się nie słuchała, ale jak mi się rozjeżdża wszystko to z czegoś trzeba zrezygnować i pokochać coś innego - owszem trudne ale nie nie możliwe - jak ktoś lubi ćwiczyć to zawsze coś dla siebie znajdzie ;D



Tachykardie? Ja dla odmiany mam bradykardie, tetno spoczynkowe 34-36. Ale mialam robione wszystkie badania i serce pracuje idealnie, niski puls to takie naturalne u mnie a biegi dlugodystansowe tez sie do tego przyczynily

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
ja truchtam przy 150, biegam przy 170 (średnio) rzecz jasna - przez to nie cierpię cardio poza box jump burpee ale przy 40 powtórzeniach mam zawroty głowy i puls powyżej 190. Ewentualnie biegi interwałowe na steperze są ok ale tu znów odcięcie jest przez puls na poziomie ok 190. Jestem w trakcie diagnostyki bo generalnie zanim ja uzyskam skierowanie do specjalisty plus warszawskie kolejki to mija ruski rok. Ale diagnostyka nabrała zawrotnego tempa....

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co zostaje, robić co się lubi i obserwować organizm - czy nie pojawiają się objawy przetrenowania. A jak się coś zauważy, to nie wypierać, jak wiele dziewczyn tutaj. Nie ma natomiast co się zamartwiać na zapas. Polecam tlustezycie, ona tam na blogu sporo pisze o syndromie atletki i tym jak ćwiczyć, odpoczywać i jeść, żeby nie przefajnić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Hetavel odpuściła dietę!!!!!!!!!!

Następny temat

No to SIADamy!! ;-D competition

WHEY premium