SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agulątko / Pokonać niemożliwe :]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
A merka powiedz mi, czy ta kawa, w sumie jej fusy, nie zafarbują mi wanny? Wiem, może głupie pytanie, ale wole spytać. I fajnie działa ten peeling? Na pewno wygładzi skóre, a cellulit?

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Agus,

Nie wiem czy przebrenelas przez post o mazidlach termogenicznych. Jogger uzywa mieszanki w stosunku 1:1:1 BenGay czerwony + Lioton1000 + Lirene aktywny żel-krem antycellulitowy do stosowania przed każdym treningiem, jako miejscowy spalacz (oczywiscie jako dodatek do diety i cwiczen) dla osob ponizej 15% bf. Mysle, ze my moglybysmy to zastosowac za jakis czas, zeby zastymulowac komorki tluszczowe na udach do zmniejszania sie jesli z wlasnej woli tego nie zrobia. Pytanie tylko do Obli kiedy ten czas dla nas nadejdzie

link: https://www.sfd.pl/Krem_termogeniczny-t73817-s16.html
dyskusja kilka stron wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak agak masz racje, de facto Jogger testowal wszytsko na sobie, ale rzeczywiscie facet jest na niskim BF i nawet Kopenhaska zjechal o 1% BF Ja tez moge powiedziec L-carnityna na mnie dziala schudlam 300g w ciagu 2 tygodni co dalo 1% Bf przy tych samych parametrach treningu i diety. Nie da sie ukryc ze przy nizszych BF dzialaj jakies dziwne rzeczy i diety bardzo ekstremalne. Ale przy wyzszych tego sie nawet nie zauważa

Agulatko nie faruje, ale masz syf dookoła wiec trzeba wszytsko spłukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Obli, tak szczerze, to szybko zaprzestałam wykonywania tych ćwiczeń

Peeling kawowy mojej wanny nie niszczy, jednak trzeba uważać, żeby nie zachlapać tym całej łazienki

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak myslalam, ja tez chciałam sprawdzić działanie hula hop ale szybko mi sie odechciało
A`propos pilingu idę sobie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
agak, nie przywiązuj wagi do PIERDÓŁ .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Radku, nigdy nie udalo mi sie mniejszyc obwodu uda za pomoca diety i treningu. Dopiero jak dorzucilam masaz, zmniejszyl sie o 3 cm. Jak za kilka miesiecy nic sie nie ruszy to zaczne szukac roznych ******* lub masazysty
No, ale mam nadzieje, ze z taka fachowa pomoca nie bedzie to konieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
No ja pamietam wstęp Izy .."tak mnie natchnęło na te Twoje balkoniki..." oczywiście druknęłam i zrobiłam raz a potem zrezygnowałam na rzecz wydłużonego czasu aero

Ostatnio myslałam o regularnym dobrym stretchingu nóżek..szybsza regenerka, może ładniejszy kształt.
Tutaj, najpierw w Bangkoku a teraz w Hong Kongu wywijają z takim fajnymi taśmami do rozciągania, widok*********ących yogę czy tai-chi to już standard (ale nie przerzucam się, siłka zostaje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Właśnie dzięki Wam odkryłam, że warto się masować, nawet 2x dziennie rano i wieczorem, bo naprawdę daje to efekty. Przez weekand będę szukała tych maści rozgrzewających. Jak nie znajdę to przez net zamówię.

agak a powiedz mi naprawdę uważasz, że to właśnie przez masaże spadł Ci obwód o 3cm? Bo My mamy ogólnie ten sam problem podobną budowe, wiec skoro na Ciebie działało, to może i na mnie zadziała :)

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ależ ja nie twierdzę, że nie powinno się masować, ale nie ma co za bardzo kombinować po prostu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj plan treningowy

Następny temat

Z FBW na SPLIT do oceny

WHEY premium