SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agulątko / Pokonać niemożliwe :]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
No to kupię...zobaczymy :) Mam zamiar pobiegać/jeździć na rowerze więc może okażą się pomocne :)

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie polecam zakładania na dłużej niż godzina.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-03-05 12:56:20

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
O popatrz...dobrze wiedzieć. A jeśli mogę spytać, to czemu nie? A czy jak się posmaruję maścią rozgrzewającą, potem folią obwinę i te spodenki....to nie zrobię sobie krzywdy?

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Człowiek się strasznie poci, bałbym się, że można sobie skórę czymś załatwić przy okazji... Ten krem MOCNO rozgrzewa, jak dodasz spodenki w zupełności wystarczy. Zobaczysz.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pryszcze ci moga na tylku powyskakiwac . Powiem tak, mozna probowac, ale widzialam wiele dziewczyn owijajacych sie folia spozywcza do aerobow, ale efektow tego owijania nie moglam dostrzec
Na pewno owijanie poprawia skore, ale do tego sie nie cwiczy w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Właśnie, jak Iza napisała, to nie jest jakiś cudowny środek, co najwyżej hipotetyczne wspomaganie, więc nie ma co przeginać.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Ok. Wiecie...kto pyta, nie błądzi. Lepiej Was spytać :)

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Na rowerze jeździłam codziennie przez ok rok i naprawdę dzięki temu właśnie schudłam.
fajnie masz. Ja zaczynam tyc jak tylko przestaje jezdzic... szczesliwie jest juz coraz cieplej i moze w weekend sie uda sezon rozpoczac

Kilka lat temu zainspirowana tym lub podobnym artem o zelach zmieszalam balsam z fusami po kawie, posmarowalam uda odrobine wcierajac, obwinelam folia i na kilka godzin do cieplego lozka. O efektach trudno mowic, bo to bylo raptem kilka razy.
Ktoregos razu zasnelam, obudzilam sie o 5 rano i juz nie moglam zasac. Sporo tej kofeiny musialo przejsc przez skore do krwi:), a normalna dobra kawa dziala na mnie raczej usypiajaco. A poza tym nie chcialo mi sie sprzatac tej kawy, ktora byla wszedzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
:D Agulka jesteś the best "...Ktoregos razu zasnelam, obudzilam sie o 5 rano i juz nie moglam zasac. Sporo tej kofeiny musialo przejsc przez skore do krwi:), a normalna dobra kawa dziala na mnie raczej usypiajaco. A poza tym nie chcialo mi sie sprzatac tej kawy, ktora byla wszedzie!" :D Rower jest świetną sprawą- sama trenowałam kolarstwo- stąd m.in. mocno rozbudowane nogi. O właśnie! Dobrze, że o tym mowa- idę się mierzyć!

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja trochę jeżdżę i jakoś się nie rozbudowują .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj plan treningowy

Następny temat

Z FBW na SPLIT do oceny

WHEY premium