SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agulątko / Pokonać niemożliwe :]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Agulątko ja tez myslalam co bedzie z grilowaniem i ogniskami i wymyslilam ze przeciez mozna schabik chudy zroboc, szaszlyki, nawet cyca mozna zrobic... kielbasy w tym sezonie tez nie zjem chyba hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Dokładnie! Tzn nie pozwolili mi wszystkiego wywalić, w sumie niewiele...ale trzymam się dzielnie :) :) Leżą sobie słodycze i inne pokusy, a ja...ich nie tykam :) Obym wytrzymała. Zbliżają się Święta, tyle pokus...ale o to będę się martwić później, jak Święta nadejdą. Na razie patrzę na dzień dziesiejszy :)

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Kavka masz racje...zamarynować pierś z kurczaka i położyć na grilka...albo ziemniaczki... mmmmmm :) ojjj godna się robię :)

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
na grila proponuję przepyszne szaszłyczki z piersi kurczaczka/indyczka z cebulką i papryką najlepiej czerwoną....mmmmmmmmmmniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
damy rade z grilem nikt niebedzie sie na nas patrzal na jakies wariatki co to kielbaski nie zjedza hehe, co do swiat to najpierw mialam plan ze kupie tone slodyczy i wszytkie zjem hehe, ale bedzie jednak inaczej, pieke sernik z advokatem, i babke orzechowa z naszej ulubionej strony , mama zrobi tiramisu i pewnie beda jeszcze beda jakies slodycze ale przynajmnije nie mam zamiru obkupic sie jak wariatka hehe
pozatym bede jadla jaja (troch duzo tluszcz bedzie ale co tam), chleba raczej jesc nie bede, chcab pieczony i jakas kielbase tez, napewno nie bedzie dietetycznie bo bedzie tlusto ale jakos damy rade to tylko 2 dni.. heh oby dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
to ja tez sie pochwale, ze nie skusilam sie na kielbaske z prawdziwego ogniska:) nie mowiac juz o piwie...

polecam rowniez grillowanego baklazana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja uwielbiam baklazany mam dzisiaj w obiadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Hmmm pyszne takiego szaszłyczki Zyrafka198
Bakłażany na grillu? A jak je robicie? Marynujecie, czy jakiś farsz do środka?

Agusia super! Powiem Ci, że ogólnie to idziesz, jak burza z tymi zmianami na dobre (w diecie).

Kavka a co jesz na obiad? Bo ja nie wiem, co dziś zjeść. Myślałam nad sałatką grecką+ jakaś pierś z kurczaka...i chyba to wezmę.

Zmieniony przez - Agulątko w dniu 2009-04-06 13:33:52

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Pewnie jak najbardziej, dobry pomysl z ta saladka, ja na obiad jem za zwyczaj (robie jeden posilek i dziele na trzy) i jest to zazwyczaj makaron pełnoziarnisty/ryz brazowy + cyc, dodaje przypray do miesa gyros i taka do kurczak, lubie dodac pomidory z puszki, dzisiaj dodalam baklazana wlasnie podpieczonego na patelni grilowej i pieczarki.. jedzeni dosc monotone ale wsumie mi smakuje.. czasem przyprawiam na bardzo ostro i jem z jogutrem natralnym.. wczoraj jadlam np piers z kury zrobilam taka kieszonke i czosnek wycisniety tam dalam odrobina makarony i szpinak.. ale w niedziele jadlam schabowy z koscia z piekarnika super pyszny byl po tych cycach ale ma owiele wiecej tluszczu ;/
jeszcze widzialam taki przepis na kuchni sfd i musze go wyprubowac, cyce pokrojone w mniejsze kawalki, zalewasz jogurtem naturalny zostawiasz na jakie 15 mi, mielisz platki owsiane i potem optaczas w nim cyce i smazysz w piekarniku. mysle ze bedzie pyszne

a wczoraj pozwolilam sobie na jajecznice z taka wędzona szynka niezbyt tlusta mniami bylo.. teraz kazde mieso jakie zjem i nie jest to cyc bardzo mi smakuje

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-06 14:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
baklazany kroisz w plasterki grubosci ok 1-1,5cm, solisz, odstawiasz na 30min, wycierasz ('poca sie' po soli), posypujesz ziolami: np. oregano, tymianek, bazylia, ew. polewasz oliwa, ew. (po obroceniu na druga strone) kladziesz na wierzch ser zolty.

mysle, ze marynowane w oliwie i ziolach tez mozna zrobic, tylko trzeba cieniej pokroic. Hiszpanie jedza warzywa z grilla: rowniez papryke, cebule itp, zdaje sie, ze tam jeszcze czosnek jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj plan treningowy

Następny temat

Z FBW na SPLIT do oceny

WHEY premium