SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wykonać niemożliwe czyli połączyć dietę, traning i nietpowy system pracy.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Nie bardzo mam pomysł ani wiedzę jak połączyć trening, dietę i pracę, poniżej wyjaśnienie.
Od poniedziałku do środy moja praca wygląda tak:
8:00 wstaję kawka i dochodzę do siebie - problem nr.1 nie znoszę śniadań- stają mi w gardle ale jakoś się zmuszam
9:30 Praca - coś w rodzaju kuriera, czyli jazda autem z częstymi postojami i umiarkowanym ruchem w pośpiechu - problem nr2. brak czasu na posiłki.
18:00 koniec pracy, powrót do domu i w końcu obiad
19:00 Kurs językowy lub jakaś fucha, wszystko przed kompem
20-21 Koniec zajęć a przy okazji sił i chęci na cokolwiek - problem nr.3 nocne obżeranie.
Kiedyś zacząłem biegać ale niestety mam problem ze stawami i po konsultacji z lekarzem musiałem zaprzestać - zostaje mi basen ew. rower.
Dalej jest gorzej.
Czwartek mam z reguły wolny do ok 16 - mocno odsypiam bo ruszam w trasę o 20:00. Pracuję bez snu do nocy Piątek/Sobota czyli ponad 24h a co się z tym wiążę - problem nr.4 jazda na kanapkach, batonach i pieprzonych redbulach itp. Wiem że to chore ale takie czasy, że jak potrzeba kasy to trzeba zap....
Wracam w nocy z Piątku na sobotę odsypiam jakieś 8h i wreszcie mam odrobinę czasu dla swojej przyszłej żony i jakiś ruch.
Muszę się wziąć za siebie bo 30tka już tuż, tuż, wprawdzie nadwagi nie mam ale zaczątki już są. Nie mam pomysłu jak to wszystko pogodzić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mozesz robić sobie szejki, np zmielić płatki owsiane na mąkę, dodać odżywki białkowej a potem w trasie zalać to wodą i pełnowartościowy szejk masz, na śniadanie też takiego mozesz wypić, jak masz kanapki to najlepiej ugotuj pierś i wkrój sobie między chleb np z pomidorem. Jak nie mozesz biegać to może szybkie marsze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

puchnięcie i swendzenie ręki

Następny temat

jak stosowac białko dla pocztkujacych

WHEY premium