SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby w domu - zakup rowerka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Planuje zakupić rowerek, żeby robić aeorby w domu. Czy moglibyście polecić jakiś konkretny model? Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby był w miare wytrzymały i nie rozleciał się po 2 tygodniach używania. Maksymalne obciązenia nie muszą być jakies kosmiczne, aczkolwiek dobrze by było, gdyby były na tyle duże, że będzie możliwe robienie na nim HIIT (i tu znów wraca kwestia wytrzymałości). Nie zależy mi kompletnie na programach, pomiarach tętna i innych tego typu zbędnych bajerach. Budżet około 1000zl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
po 1sze - moze kolega wazyc wiecej niz np 100kg a w takich przypadkach jakosc wykonania sie liczy i to bardzo :)

Ja sprawdzalem nie jeden rowerek /na silowni to abstrakcja bo kosztuja po ok 12tys jeden:)/ - i sadze ze najtansze mozna postawic od razu w piwnicy - chyba ze to dla kobity albo dziecka (np slabe wykonanie, maxymalne obciazenie/
walory estetyczne dla mnie - to nie priorytet.

ten rowerek mozna kupic za ok 550pln.

a druga sprawa- to twoje doswiadczenia :) niestety, wspolczuje...ale w kazdym sektorze zdarzaja sie wadliwe materialy - widac na taki trafiles

wszak mercedesy tez naprawiaja a to ikona jakosci :D /byla../ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja bym kupil jaki kolwiek byle tylko stacjonarny i zeby mial regulacje oporu, pozatym nie sadze by bylpotrzebne jakies bajery ktore i tak sie psuja po jakims czasie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
Idą wakacje - nie lepiej zainwestować w zwykły rower?

http://www.sfd.pl/temat262068/ - Barki&Plecy by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat269838/ - Klata by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat270595/ - Nogi by Czawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Czy ja wiem, niby pradziej praktyczne ale osoby ktore znam czesto jedza na rowerach po miescie i...sie oknacaja!.Pedaluja za chwile przestaja bo "z gorki". Imo jezdzac na stacjonarnym nie amsz mozliwosci ze z gorki, pedalujesz non stop tyle czasu ile zaplanowales, tkaim tempem jakie potrzebujesz
no sa minusy- widoki gorsze ^_^

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja polecam zwykły rower , stacjonarny = NUDA

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
No tam monotonia, ale przyjdzie zima i bedziesz redukcje robic to sobie nie przykreci roweru do podlogi ^_^

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 643
polecam kupic zwykly rower plus trenazer ;) pojeździsz i w domu i poza ;) wg mnie rozwiazanie optymalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Dzis spsize z silowni model roweku. Mowie ci klasa. I niecalem 750 zl
POzdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Ok, dzieki Grabiee.

Zwykły rower odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Kurde zapomnailem. Ahh w piatek czyli jutro ide na silke to popytam jaka firma i model. Rower ma sprzedu zamatowane jakby kolo ktorym obiazenie reguluje sie korbka ktora zaciska co raz ardzoej lub mnie to kolo. POzdr postaram sie nie zapomnaiec

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
Polecam Ci rowerek OLPRAN`a -> strona www.olpran.pl /ROWER TRENINGOWY 20530/


bezposredni LINK : http://www.olpran.cz/polsky_web/fit_2005_20530.php


Jest bardzo fajny i wytrzymaly /nie jak te za 250pln - ze siadziesz i wszystko skrzypi/
Sam stalem przed wyborem - ktory kupic.
Zdecydowalem sie na Olprana - i sobie chwale.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na gestosc/rzezbe

Następny temat

WAKACYJNY CYKL- CZYLI UPAŁY NAM NIE PRZESZKODZĄ ! ( I )

WHEY premium