SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aby czuć się dobrze i być w końcu zdrowym

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
Wrzucam jadłospis na jutro





Zmieniony przez - depends w dniu 2012-07-31 20:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc

Jakie leki: statyny, fibraty, ezetimibe?

U Aneiko są dokładne wytyczne, których powinnaś się trzymać, poproś ją o link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
Statyny. Biorę od 3 lat. Do 18 roku życia 'dieta dieta, ćwiczenia, nie jeść sera' a gdy skończyłam 18 bez gadania dostałam tabletki. Niestety zlikwidowali jedyną poradnię metaboliczną w moim mieście, więc leczę się tym co mi dali + sama badam czy wszystko w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie masz obecnie wyniki, czy (poza LDL) HDL i TG są w normie? Domyślam się, że jesteś FH heterozygotyczna i odpowiadasz satysfakcjonująco na leki?

Zastosuj się do wytycznych, o których wspominałam wyżej. Jako główne źródło białka przyjmij sobie ryby, najlepiej dalekomorskie (śledzik ). Dobrze zrobią Twojemu zdrowiu i urodzie

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-07-31 22:05:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
przyszłam z linkiem, tutaj Marta mi doradzała w sprawie cholesterolu

https://www.sfd.pl/Konkurs_/_aineko_podsumowanie_str._22-t853261-s14.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O i już masz A ja znów przekręciłam Twój nick, aINeko

depends, poczytaj też dziennik anister pod kątem walki z cholesterolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
Niestety dawno nie mierzyłam, bo moja rodzinna lekarka po 8latach zmagań jak mnie widzi chce mnie rozstrzelać. Pół roku temu miałam całkowity 171, HDL 48, TG 168. Także spada mi całkowity, TG za wysokie, HDL za niski. Znalazłam, dziękuję za zaangażowanie:) Jutro wszystko jeszcze raz przeczytam i się zastosuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo... TG trzeba bezwarunkowo obniżyć. Do roboty! Za miesiąc chcę tu widzieć wyniki niższe o 10-15%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
Na szczęście mam skierowanie na badania więc na pewno je zrobię:) W podsumowaniu u Aineko pisałaś, żeby zmniejszyła ww do 100 i zastosowała suplementację. Też mam tak zrobić? Czy zostać przy 130 ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Martucca
A ja znów przekręciłam Twój nick, aINeko




oj tam oj tam dzięki temu wątkowi przypomniałam sobie, że muszę pójść na kontrolę, ciekawa jestem czy coś spadło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja +

Następny temat

Uśmiech, moc, siłka, sport!

WHEY premium