SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co sądzicie o 2kace? Bo nie znam się na tym wynalazku!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Śmiało możesz się napić. Ja w wakacje tyle razy co piłem i nic masa mi nie spadał nawet 1 kilograma. A koledzy wyżej niech poczytają jak ma działać 2kc a nie piszą głópoty.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
...a dokładniej to 2kc przyspiesza metabolizm alkoholu i neutralizuje te wszystkie świństwa z niego dzięki czemu nie powinno się mieć właśnie ani odruchów wymiotnych ani bólów głowy spuchniętych oczu itd itp

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Jeśli będziesz pił przez tydzień to pewnie trochę spadniesz z wagi, a jak to bedzie 1 czy 2 dni to prawdopodobnie Twoja waga ani nie drgnie nie popadajmy w absurdy, przez jedną imprezę nic mu nie będzie

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
prezes, my wlasnie się tego chcieliśmy dowiedzieć i się zastanawialiśmy.
może nas oświecisz mądralo??

ortografia się kłania kolego

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-10-11 14:29:28

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
o jednej imprezki (alkoholowej) nikomu nic się nie stanie
Nie przesadzajcie znowu tak z tymi spadkami.
Rzadko zdarza mi się popić ponieważ w weekendy pracuję, ale jeśli sie zdarzy to zawsze na poniedziałkowym treningu mam większego powera
Ciekawe jak to uzasadnić.

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Ooooooooo taaa ortografia

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7449
2KC bardzo pomaga na kaca przynajmniej mi. Tylko trzeba zjesc z 1 tabletke przed piciem ze 2 w trakcie i ze 2 na drugi dzien. Po tym bedziesz sie czul na drugi dzien 2x lepiej niz po piciu bez 2KC. Wiem bo sprawdzalem na sobie (chociaz nie koniecznie musi byc to 2KC, w aptece mozna kupic jeszcze troche tanszego Antykaca itp. - tez dobrze dzialaja, wazne zeby mialy podobny sklad). Dlatego jak masz kase to szczerze polecam, do kazdego wiekszego picia.

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Dzięki Soter ale mi nie chodzilo o to czy 2kc działa czy nie.. bo o tym dobrze wiem że działa.. Brałem to nie raz i też polecam.. Chodziło mi o to czy 2kc mogło by w jakiś sposób niwelować spadki masy mięśniowej.

"Krwi własnej nie szczędzić! tak mi dopomóż Bóg..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
nie
zauwazasz spadki miesnia po imprezie?

btw: ja spadki miesnia i przyrost tluszczu dopiero widze po 2 miesiacach bez treningu i diety

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"prezes, my wlasnie się tego chcieliśmy dowiedzieć i się zastanawialiśmy.
może nas oświecisz mądralo?? "

Jakbyś miał za grosz rozumu to byś na necie poszukał.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koniec CKD

Następny temat

pomożcie czy dobrze policzyłem:P

WHEY premium