SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
oki hopy efka jest w pl aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
efka jest normalnie dostepna w aptekach pl, wersja inj oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
Jest tylko ciężko z dostępem mało hurtowni posiada na 16 aptek w 1 trafiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
aptek sa tysiace a hurtowni setki wiec dla chcacego sie znajdzie:), lepiej pojezdzic i kupic z apteki niz fejka z Bydgoszczy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
podróby efy inj? czlowiek nie wiedział, nie widział.. podrzuc foty jak masz.. ciekaw jestem czy jakas roznica widoczna jest.. ale zabrzmialo malo realnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
min 90% tego co lata po rynku ogolnie towaru to kopie, niektore to kopie kopii, ale nie bede za duzo pisal na ten temat bo wiele ma tutaj na sfd swoj biznes a ja nie chce nikomu szkodzic bo nie mam takiej potrzeby. Z reszta nie ma co uswiadamiac ludzi bo i tak dill im powie " stary ja mam tylko apteke" i beda sie cieszyc jak kiedy inni naiwni gdy slyszeli ze razak to byla apteka iran. Prawie kazdy lab w dziale doping zdj jest klepany w PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
moze i jest jak piszesz.. moze nie.. nie wiem, nie mialem stycnosci z kopią pl aptecznego srodka do tej pory, wiec sie nie wypowiem, bo po prostu nie widzialem chyba ze mowa o czyms zagranicznym z tego co tu lata, to co innego bo kopie provi czy tescia irana sie widzialo ale to inna sprawa.. po prostu mnie zaskoczyles z tą efa inj, ogolnie ograniczone jest prawo do sprzedawania tego w apt, ciekawi mnie tylko czemu dalej komus sie udaje kupic skoro po prostu puszczane jest to w pierwszej kolejnosci na szpitale, nawet ulotka o tym mowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
GWookie
podróby efy inj? czlowiek nie wiedział, nie widział.. podrzuc foty jak masz.. ciekaw jestem czy jakas roznica widoczna jest.. ale zabrzmialo malo realnie..


Podróba efki hehe dobre chyba jakiś żart :D czekamy na foto bo też nie wierzę w to

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ziki kup sobie długą laskę grubą gazetę i nowe kapcie bo trochę poczekasz na te fotki
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
jakies 3-4 lata temu tez nikt nie wierzyl w polska kopie geno, a potem kazdy ogarniety juz kumal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium