SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMINOKWASY- informacje !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093
Ten post będzie o aminokwasach może komuś przysłuży pomocą
Postaram się przedstawić i krótko opisać aminki róznych firm, skład, dawkowanie, cena itp...
a więc zaczynamy:

CO TO SĄ AMINOKWASY?

Aminokwasy są związkami biologicznie ważnymi jako materiał budulcowy wszystkich białek, w których połączone są wiązaniami peptydowymi. Niektóre aminokwasy stanowią produkty wyjściowe do biosyntezy ważnych hormonów, np. z tyrozyny powstaje tyroksyna i adrenalina. Rośliny mogą syntetyzować wszystkie aminokwasy, zwierzęta są zdolne do syntezy tylko niektórych (aminokwasy endogenne), pozostałe (aminokwasy egzogenne) muszą pobierać z pokarmem. Dla większości kręgowców (w tym dla człowieka) aminokwasami egzogennymi są:
*aminokwasy aromatyczne
*aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych

Organizm samodzielnie może zsyntetyzować 13 z 21 białek. Pozostałe 8 musi być dostarczone z "zewnątrz".

Aminokwasy podzielić można na dwie grupy:
*aminokwasy ogólne,
*aminokwasy rozgałęzione.

Charakterystyka poszczególnych aminokwasów:

1.) izoleucyna, leucyna - aminokwasy rozgałęzione, występujące w kukurydzy i mleku. Są wykorzystywane jako materiał budulcowy i energetyczny dla pracującego mięśnia. Nie przechodzą przez wątrobę i dlatego praktycznie natychmiast trafiają do potrzebujących je mięśni.
2.) walina - aminokwas rozgałęziony, działanie jak wyżej, najobficiej występuje w białku siemienia lnianego.
3.) histydyna - niezbędna w mięśniach, gdyż bierze udział w syntezie białka i hemoglobiny.
4.) lizyna - buduje chrząstki, konieczna do produkcji białka, wraz z witaminą C tworzą L-karnitynę.
5.) metionina - działa ochronnie na komórki wątroby, ułatwia szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej. Najobficiej występuje w białku jaja i mleka.
6.)fenyloalanina - niezbędna do syntezy hormonów tyroksyny i adrenaliny. Ponieważ przekształca się w tyrozynę, dlatego też ma zastosowanie w leczeniu depresji.
7.)treonina - ważny składnik kolagenu, który jest głównym składnikiem podporowym tkanki łącznej.
8.)tryptofan - prekursor serotoniny, może uwalniać hormon wzrostu.
9.)arginina - może zwiększać wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu.
10.)tyrozyna - prekursor takich związków jak adrenalina (pobudzacz receptorów autonomicznego układu nerwowego), dopamina i noradrenalina(spełniają rolę przeka·ników impulsów).
11.)cysteina - bierze udział w odtruwaniu organizmu
12.)alanina - przyspiesza metabolizm mięśni poprzez przenoszenie do wątroby resztek węglowych, które zużyte są do syntezy glukozy
13.)kwas asparginowy - redukuje poziom amoniaku
14.)cystyna - niezbędna do syntezy białek osocza, bierze udział w syntezie kreatyny, glukagonu, insuliny
15.)prolina - może stanowić zbiornik energii dla mięśni
16.)seryna - bierze udział w pracy systemy nerwowego, usprawnia przepływ impulsów
17.)ornityna - duże dawki stymulują wydzielanie hormonu wzrostu, usprawnia i przyspiesza pracę wątroby
18.)tauryna - wpływa na wzrost masy mięśniowej, obniża ciśnienie krwi, poprawia tolerancję leków, działa korzystnie na centralny układ nerwowy.

Sądzę że troche wam przybliżyłem to pojęcie.

!PROSZĘ PRZEZ NAJBLIZSZY CZAS NIC NIE WYPISYWAĆ!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 4563 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19062
wszystkie sa tak samo nieoplacalne

pozdro

ps jak masz diete dopieta to kup jakies inne suple - na pewno wiecej Ci dadza niz to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


ACTIVITA AMINO POWER

ACTIVITA AMINO POWER to czyste, krystaliczne aminokwasy egzogenne i endogenne otrzymane w procesie kontrolowanej enzymatycznej hydrolizy białka serwatki. Preparat ten zawiera ponadto dodatkową ilość aminokwasów rozgałęzionych BCAA w stosunku do białka wzorcowego, którego profil aminokwasowy jest najlepiej wykorzystywany przez organizm człowieka. Uzupełnienie po treningu poziomu aminokwasów rozgałęzionych w organizmie pozwala utrzymać bilans azotowy na prawidłowym poziomie. ACTIVITA AMINO POWER zalecany jest sportowcom sportów siłowych (kulturystyka, podnoszenie ciężarów), wytrzymałościowych a także rekonwalescentom.

Skład: hydrolizat koncentratu białka serwatki, witamina C, witamina B6.

Wartość odżywcza w 3 tabletkach: - Białko 4500 mg, - Węglowodany 18 mg, - Tłuszcz 210 mg.

- Wit.C 12 mg (20 % rekomendowanego dziennego zapotrzebowania). - Wit.B6 3.6 mg (180 % rekomendowanego dziennego zapotrzebowania).

Wartość energetyczna w 3 tabletkach: 85 kJ/ 21 kcal

Sposób użycia:

Preparat stosuje się w zależności od wagi ciała. Dzienna dawka wynosi dla sportowca o wadze:

60 kg - 75 kg 6 tab. ( 3 x 2 tab.). 75 kg - 90 kg 9 tab. ( 3 x 3 tab.) 90 kg - 105 kg 12 tab. ( 3 x 4 tab.) 105 kg - 120 kg 15 tab. ( 3 x 5 tab.) Preparat należy stosować w dawkach podzielonych 3 razy dziennie najlepiej ok. 30 min przed posiłkiem oraz bezpośrednio po treningu. Tabletki popić ok. 200 - 300 ml płynu.

cena za 350kap. - 75zł
cena za 100kap. - 29zł
cena za 240kap. - 57zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


ACTIVITA L-GLUTAMINA(w postaci proszku)

L-Glutamina to wolny aminokwas, którego stężenie w organizmie człowieka jest największe. Jego udział w komórce mięśniowej stanowi 61%. L-glutamina podwyższa odporność organizmu, bierze czynny udział w procesach anabolicznych, umożliwia prawidłowy przebieg procesu odnowy w związku z czym polecana jest sportowcom podczas treningu.

cena za 250gr. - 50zł
cena za 500gr. - 92zł

ACTIVITA L-GLUTAMINA(w postaci kapsułek)

ACTIVITA L-Glutamina Extra Capsules – to preparat, którego kompozycja została przygotowana w ten sposób aby organizm odniósł jak największe korzyści. L-Glutamina Extra Capsules to kompozycja mikrorozdrobnionej L-Glutaminy wzbogaconej dodatkowo Tauryną, wit.B6 oraz wit.C.

L-Glutaminę Extra Capsules – powinni stosować wszyscy zawodnicy , którzy chcą osiągnąć i utrzymać dobrą formę oraz uzyskać muskulaturę. Szczególnie poleca się systematycznie trenującym kulturystom oraz zawodnikom sportów siłowych.

cena za 150kap. - 35zł
cena za 300kap. - 61zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


BIOGENIX GLUCETYL

Glutamina jest aminokwasem o umiarkowanej aktywności anabolicznej - i silnej - antykatabolicznej. Ułatwia rozwój siły i masy mięśniowej.
Niewielka jej część zostaje poddana procesowi wiązania z kwasem octowym - acetylacji - co zwiększa przenikliwość przez bariery biologiczne i dostępność dla tkanki mięśniowej.
To powoduje, że, dla uzyskania pożądanego efektu anabolicznego i antykatabolicznego, zwykłą glutaminę spożywać musimy w nieracjonalnie wysokich dawkach.
Można jednak, od razu wprowadzić do organizmu N-acetyl-L-glutaminę - acetylowaną glutaminę - która szybciej i sprawniej penetruje tkankę mięśniową, a tym samym skutkuje silniejszym efektem anabolicznym i antykatabolicznym.
Wolna glutamina, z pokarmu lub suplementu, tylko w niewielkim stopniu dociera do tkanki mięśniowej, gdyż wcześniej rozkładana jest do prostszych związków węglowych. Przy suplementacji glutaminy pojawia się problem dostępności tego aminokwasu dla tkanki mięśniowej.
Po przebudzeniu i po treningu powinno zależeć nam na tym, aby glutamina jak najszybciej i w możliwie największej ilości przedostała się do tkanki mięśniowej.
Jednak ten aminokwas relatywnie wolno przekracza bariery biologiczne, co powoduje, że do mięśni dociera późno, a wiele z jego puli przechwytują po drodze inne tkanki i wykorzystują do zaspokojenia własnych potrzeb lub rozkładają ją do prostszych związków węglowych. Jedynie niewielka część glutaminy ulega procesowi acetylacji (sprzęgania z octanem) i przemianie do aktywniejszej formy - acetyloglutaminy.
Acetylacja ułatwia glutaminie pokonywanie barier biologicznych, a tym samym zwiększa i przyspiesza jej wnikanie do tkanki mięśniowej.
Zamiast czekać, aż niewielka część spożytej glutaminy ulegnie acetylacji, lepiej od razu sięgnąć po najaktywniejszą jej formę - N-acetyl-L-glutaminę.
POSTAW NA NAJMOCNIEJSZY SUPLEMENT GLUTAMINOWY w acetylowanej wersji - BX GLUCETYL- 100% ową N-acetyl l-glutaminę
BX GLUCETYL uzupełnia dietę w acetyloglutaminę NAG - sprzężoną formę glutaminy o wysokiej biodostępności i szczególnej kinetyce - zapewniającą zarówno szybkie nasycenie organizmu glutaminą, jak też długotrwałe utrzymanie podwyższonego jej poziomu w organizmie.
Efektywniej i dłużej hamuje katabolizm białek, sprzyja procesom anabolicznym i utrzymuje dodatni bilans azotowy, niż tradycyjne suplementy glutaminowe

cena za 250kap. - ok.81zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


BIOGENIX GLUTAGENIX

Nie ma chyba sportowca, którego trzeba by przekonywać o wspomagającej skuteczności glutaminy. Egzystuje powszechna opinia, że glutamina jest najsilniejszym antykatabolikiem.
Chociaż opinia taka jest absolutnie prawdziwa, to z reguły mało kto wie, dla czego glutamina najskuteczniej ze wszystkich suplementów hamuje katabolizm?
Glutamina jest jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym aminokwasem, o fundamentalnym znaczeniu dla gospodarki białkowej, czyli azotowej. Stanowi najważniejszy, podstawowy magazyn i dystrybutor organicznego azotu, tworzący przeważającą pulę tzw. azotu poza białkowego.
Na ogół wszyscy pamiętamy, że procesy kataboliczne, prowadzące do strat masy mięśniowej, przybierają na sile w trakcie i bezpośrednio po zakończeniu treningu (katabolizm wysiłkowy) oraz podczas odpoczynku nocnego (katabolizm poabsorpcyjny). Jakkolwiek istnieje kilka przyczyn takiego stanu rzeczy, to najważniejsza związana jest właśnie z aktywnością glutaminy. Zarówno wysiłek, jak też długa przerwa pomiędzy posiłkami sprzyjają utracie kationów i rozregulowaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Jedyną substancją, zdolną do zatrzymywania kationów i równoważenia gospodarki kwasowo-zasadowej jest właśnie glutamina. Natomiast podstawowym zapasem glutaminy są białka mięśniowe. Ok. 60% puli wolnej glutaminy w krwiobiegu pochodzi z rozpadu białek mięśniowych. Glutamina stanowi ponad 30% wszystkich aminokwasów, uwalnianych do krwiobiegu w efekcie katabolizmu wysiłkowego i poabsorpcyjnego. W tej sytuacji można zaryzykować stwierdzenie, że w warunkach wysiłkowych i spoczynkowych organizm wzmaga katabolizm głównie dla pozyskania glutaminy!...
Egzystuje również inne, tym razem błędne przekonanie, że spożycie wysokiej porcji białek lub aminokwasów rozgałęzionych BCAA po wysiłku lub przed snem skutecznie powstrzymuje katabolizm wysiłkowy i poabsorpcyjny. Taki zabieg - owszem - pomaga, ale nie jest całkowicie skuteczny. Kiedy połkniemy tabletki z BCAA, te błyskawicznie trafią do mięśni. Kiedy spożyjemy wysoką porcję białka - o dziwo - organizm nie skieruje do mięśni zbyt wielkiej ilości wszystkich aminokwasów, a w przewadze aminokwasy rozgałęzione. BCAA stanowią ponad 60% puli wszystkich aminokwasów, kierowanych do mięśni po spożyciu białek. Generalnie zjawisko to byłoby bardzo korzystne, bo mięśnie potrzebują BCAA do rozwoju masy, gdyby nie fakt, że wchłanianie ich do tkanki mięśniowej odbywa się na drodze międzynarządowej wymiany z glutaminą. Tak więc ostatecznie komórki mięśniowe utracą mniej więcej tyle glutaminy z rozpadu białek, ile pozyskają aminokwasów rozgałęzionych z suplementu lub pożywienia. Jak widać, mechanizm ten w wyraźny sposób limituje tempo syntezy białek i w dużej mierze "dba" o to, aby mięśnie nie osiągały nad zbyt wielkich rozmiarów.
Zjawisko międzynarządowej wymiany aminokwasów mogłoby stracić swoje, negatywne znaczenie dla anabolizmu białek, gdyby łącznie z suplementem BCAA lub porcją białka pokarmowego do organizmu dotarła wystarczająco duża dawka glutaminy. Z tej właśnie przyczyny, najczęściej zaleca się łączne stosowanie suplementów BCAA i glutaminy, a wiele odżywek białkowych dodatkowo wzbogacanych jest glutaminą, bo koncentraty białek zawierają jej zbyt mało - z reguły - pomiędzy 5 a 15%.

Zważywszy, iż białka mięśniowe zawierają jedynie ok. 3% glutaminy, zauważymy, że dla pozyskania 3 g glutaminy organizm zniszczy ok. 100 g białek mięśniowych i odwrotnie - spożycie 3 g glutaminy oszczędzi 100 g białek mięśniowych.

Jednakże, przy suplementacji glutaminy pojawia się problem dostępności tego aminokwasu dla tkanki mięśniowej.
Po przebudzeniu i po treningu powinno zależeć nam na tym, aby glutamina jak najszybciej i w możliwie największej ilości przedostała się do tkanki mięśniowej. Jednak ten aminokwas relatywnie wolno przekracza bariery biologiczne, co powoduje, że do mięśni dociera późno, a wiele z jego puli przechwytują po drodze inne tkanki i wykorzystują do zaspokojenia własnych potrzeb. Jedynie niewielka część glutaminy ulega procesowi acetylacji (sprzęgania z octanem) i przemianie do aktywniejszej formy - acetyloglutaminy. Ponieważ octan jest substancją wyjątkowo swobodnie penetrującą tkanki, reakcja acetylacji ułatwia glutaminie pokonywanie barier biologicznych, a tym samym zwiększa i przyspiesza jej wnikanie do tkanki mięśniowej. Zamiast czekać, aż niewielka część spożytej glutaminy ulegnie acetylacji, lepiej od razu spożyć ją w jej najaktywniejszej formie...
Przed snem - odwrotnie - powinno zależeć Nam raczej na powolnym wchłanianiu glutaminy, gdyż wtedy ta, wolniej i równomiernie wchłaniana, zapewnia mięśniom antykataboliczną ochronę podczas długich godzin katabolizmu poabsorpcyjnego.
Glutagenix zestawia dwie, czyste, krystaliczne formy farmaceutycznej glutaminy - wolną mikronizowaną glutaminę i N-acetyl-L-glutaminę. Dzięki takiemu zestawieniu sprawdza się znakomicie w każdym okresie wzmożonego zapotrzebowania na antykataboliczną glutaminę - po przebudzeniu, po treningu i przed snem.

Preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych jako środek ułatwiający rozwój siły i masy mięśniowej.

cena za 250kap. - ok.75zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


DYMATIZE BCAA COMPLEX

DYAMTIZE BCAA COMPLEX 2200mg dostarczają w jednej porcji (4 tabletki) 2200 mg czystych i wolnych form aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny. Aminokwasy te odgrywają ważną rolę w regeneracji mięśni. Mają one silne działanie anaboliczne i antykataboliczne. Wspomaganie organizmu BCAA jest bardzo ważne w sporcie wyczynowym i to zarówno w dyscyplinach siłowych jak i wytrzymałościowych.

cena za 200kap. - 67zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


HI TEC AMINO ANABOL

Amino Anabol jest preparatem regulującym wiele anabolicznych procesów przemiany materii. Składa się z rozgałęzionych aminokwasów (BCAA): leucyny, izoleucyny i waliny, które występują w całkowicie wolnej formie. Branched chain amino acids (BCAA) są szybko dostępnym źródłem energii, pełnią rolę substratu w syntezie białek i zapobiegają powstaniu niedoboru alaniny i leucyny, zużywanych w dużej ilości podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Zawartość leucyny jest tu wyjątkowo wysoka w porównaniu do konwencjonalnych produktów tego rodzaju. Dodana alanina przeciwdziała trawieniu leucyny, które może wystąpić w wyniku obciążenia fizycznego. Już mały niedobór aminokwasów rozgałęzionych uniemożliwia rozwój mięśni, a nawet powoduje redukcję ich masy. Amino Anabol działa optymalnie, gdy "pula" aminokwasów organizmu jest pełna. Bardzo ważne jest więc równomierne, rozłożone na cały dzień spożycie aminokwasów.
Aminokwasy wykorzystane podczas treningu powinny być natychmiast uzupełnione przez wysokowartościowy i szybko wchłanialny hydrolizat (Perfect Amino). Jeżeli warunek ten jest spełniony, Amino Anabol może wprowadzić organizm w stan anaboliczny oraz w pełni rozwinąć swoje właściwości jako substrat enzymów, regulator i katalizator:

1. Poprawa wchłaniania wolnych aminokwasów
Amino Anabol ma bezpośrednie działanie anaboliczne na metabolizm białka mięśniowego - poprawia zdolność komórek mięśniowych do wchłaniania aminokwasów znajdujących się we krwi.
2. Stymulacja działania insuliny
Własna produkcja insuliny ulega stymulacji, a co za tym idzie - węglowodany, białka i aminokwasy mogą zostać lepiej wykorzystane do budowania mięśni. Insulina wyróżnia się wyjątkowo silnym działaniem anabolicznym spośród substancji, które organizm może samodzielnie wytworzyć.
3. Zahamowanie tworzenia się amoniaku
Gromadzenie się amoniaku w organizmie prowadzi do obniżenia metabolizmu wewnątrzkomórkowego. Amino Anabol pomaga zapobiec temu zjawisku.
4. Zatrzymanie ucieczki azotu
Amino Anabol powstrzymuje ucieczkę azotu z organizmu i zapobiega stanom katabolicznym, które mogą narastać w wyniku intensywnego wysiłku podczas treningu. Preparat pozwala utrzymać niezmienioną masę mięśni w czasie stosowania niskokalorycznej diety lub podczas przerwy w treningach (np. z powodu kontuzji).

Amino Anabol nadaje się dzięki temu znakomicie do ochrony organizmu przed występującymi w wyniku treningu i (lub) diety, niedoborem białka mięśniowego i redukcją tkanki aktywnej (katabolizm). Zwiększa efektywność treningu i pomaga wprowadzić organizm w stan anaboliczny (syntezy i rozwoju), w którym większa ilość składników odżywczych może być wykorzystana do tworzenia mięśni i tkanek. Energia jest mobilizowana i mięśnie mogą wykonywać większą pracę. Nie tylko profesjonaliści - również początkujący bardzo sobie cenią ten preparat, szczególnie w kombinacji z Perfect Amino.

cena za 200kap. - 67zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


HI TEC PERFECT AMINO

Perfect Amino jest hydrolizatem aminokwasów z białek ziemniaka i jaja kurzego o wartości biologicznej 136 (podczas procesu hydrolizy usuwa się trującą solaninę). Ten znakomity, nowo opracowany preparat przewyższa w biologicznych kryteriach jakości wszystkie inne hydrolizaty aminokwasów i koncentraty białkowe - innymi słowy: nie znajdziesz podobnego produktu, który dostarczy Ci więcej budulca dla Twoich mięśni i ciała. Perfect Amino jest idealną mieszanką aminokwasów służącą do optymalnego zaspokojenia potrzeb organizmu. Spośród znanych dzisiaj aminokwasów i białek nie można pozyskać więcej budulca dla mięśni, kości i tkanek.
Perfect Amino ma specjalnie opracowany bilans aminokwasów, których stosunek ilościowy i jakościowy gwarantuje ich optymalne przekształcenie w tkance mięśniowej. Perfect Amino jest przeznaczony do uzupełniania niedoboru aminokwasów, który powstaje podczas intensywnego treningu lub (i) w wyniku niedostatecznego spożycia białek. Preparat przyczynia się do szybkiej odnowy układu mięśniowego po wszelkiego rodzaju kontuzjach, złamaniach itd., a także zapobiega stanom katabolicznym w okresie zwiększonego zapotrzebowania na aminokwasy, np. w podeszłym wieku. Podnosi również odporność organizmu.
Perfect Amino działa szczególnie skutecznie w kombinacji z Amino Anabol lub Amino Anabol PQ, które pomagają wprowadzić organizm w stan anaboliczny. Perfect Amino zaopatruje organizm w azot (=materiał do budowy mięśni), Amino Anabol natomiast wprowadza organizm w stan anaboliczny, w którym azot może zostać optymalnie wykorzystany do budowy tkanki mięśniowej.

cena za 200kap. - 67zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093
jjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


BIO TECH - USA Amino 2300

Jest to najwyższej jakości tabletkowany hydrolizat białkowy. Zawiera pełen kompleks związanych peptydowo aminokwasów, niezbędnych do uzyskania wysokiego tempa progresji sportowej formy. Postać peptydowa umożliwia organizmowi pełne i równomierne przyswajanie aminokwasów. Preparat wykazuje działanie antykataboliczne, przyspiesza regenerację po intensywnym wysiłku, potęguje przyrost siły i masy mięśni. Każda tabletka dostarcza 2300 mg L-aminokwasów, które są natychmiast wchłaniane do krwi. Pozwalają one utrzymać równowagę azotową, stymulują anaboliczny wzrost mięśni i dają długotrwały dopływ energii w czasie treningu. Przeznaczony do wspomagania we wszystkich dyscyplinach sportu wymagających zwiększonej dawki energii.

Sposób użycia:
Zaleca się przyjmować trzy razy dziennie, w ilościach zależnych od masy ciała. Masa ciała do 53 kg - 2 tabletki, 53-87 kg - 3 tabletki, powyżej 87 kg - 4 tabletki.

cena za 100kap. - 47zł
cena za 180kap. - 71zł
cena za 325kap. - 125zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3543 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65093


BIO TECH - USA Amino 5300

Anabolic Amino 5300 zawiera 100% farmaceutycznie czystych krystalicznych aminokwasów otrzymanych z białka jaj i izolatu białka serwatki. Aminokwasy w postaci peptydów. Pomagają w utrzymaniu pozytywnego bilansu azotowego, mają wpływ na wzrost masy mięśniowej oraz na spalanie tkanki tłuszczowej.

Zawartość w 8 tabletkach:

L-Izoleucyna.... 803 mg;
L-Leucyna...... 1727 mg;
L-Waline......... 744 mg;
L-Lysina........ 1387 mg;
Metionina ......550 mg;
L-Fenylalanina... 533 mg;
L-Treonina...... 731 mg;
L-Alanina .........869 mg;
L-Arginina....... 450 mg;
L-Kwas asparginowy.. 1412 mg;
L-Cystina ............. 444 mg;
L-kwas glutaminowy. 2311 mg;
L-Glycina .............262 mg;
L-Histidina ......... 237 mg;
L-Prolina............. 644 mg;
L-Serina.............. 575 mg;
L-Tyrosina .......... 612 mg;

Sposób użycia:
8 tabletek dziennie w dawkach podzielonych między posiłkami.

cena za 120kap. - 42zł
cena za 350kap. - 117zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile odczekac po cyklu

Następny temat

Czym one się różnią ? Xpand

nutloveb