SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALR - hyperdrive hard-core

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Witam forumowiczów,
Mam pytanie odnośnie składu chemicznego tego supla i jego wpływów na
badanie na obecność narkotyków z grupy Amfetamin.
Otóż zawiera on 2 skałdniki z grupy Fenyloetyloamin:

R-beta-methylethylamine HL
R-N-Benzyl-alpha-phenlyethylamine HCL

Jak wiadomo są to zbliżone do siebie składniki i czy komuś z Was zdażyło się badać mocz pod obecność AMP po stosowaniu tego supla ( lub innego z zawartością tych 2 fenyli ) ?

Czy wiecie czy przeciw ciała wykryją te fenyle i dadzą wynik pozytywny lub fałszywie-pozytywny.
Podkreślam, że chodzi mi o narko test w laboratorium pod kątem obecności
nrakotyków z 5 głównych grup, nie jest to badanie dla sportowców.

bardoz dziekuje za odp.

PS. nie jestem wstanie na tą chwile zrobić takiego badania we własnym zakresie i sprawdzić. Jestem na statku i mogę być wyrywkowo zbadany.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ja bym w ogole nie inwestowal w ta firme jak boisz sie o takie sprawy, ALRi znane jest z roznych dodatkow w swoich suplach, jednym slowem omijaj, jest sporo pewniejszych srodkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Niestety jestem w trakcie... odstawiam ten suplement ale czy jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie,
jaki będzie wynik na panelu 5 narkotyków po zażywaniu tego supla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Badanie w moczu czy we krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
W moczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej nie powinno nic wykryć. Testy są na metabolity. Nie jestem w stanie do końca Ci powiedzieć czy test wyjdzie pozytywny jeśli to konkretny test w laboratorium. Jeśli wyjdzie pozytywnie możesz poproić o test na krew i bronić się faktem, że zażywasz legalnei dostępny termogenik.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-07-15 00:14:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
osobiscie bym odstawil do czasu testow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mam jeść kreatynę

Następny temat

Re-Con & Bcaa co wybrać?

WHEY premium