SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass Core - jak dawkowac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
No wiec kupiłem sobie gainera Mass Core dodam ze to moja 1 odzywka i mam problem bo nie wiem jak to dawkować na opakowaniu pisze ze na dzien 200g czyli 4 miarki, ale miarka jest ma "ml" nie jestem obeznany czy we wszystkich tak jest ale troche mnie to zbilo z tropu bo sadziłem ze miarka bd na gramy i byłoby latwiej.
Wiec moje pytanie czy brac tak jak pisze na opakowaniu i 4 miarki czy jakos inaczej.Miarka ma 100ml.Moze ktos bardziej doswiadczony mi pomoze xD.
Z gory THX
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
4TECH
Diety jakiejs nie wiadomo jakiej to nie mam ale dziennie spozywam ponad 3,5k kcal wiec napewno mam lekka nadwyzke

4TECH
Pisze przeciez ze to moja pierwsza odzywka i nie jestem w tym obeznany, jak sparwdziałem ile potrzebuje kalorii to mi wyszło 3,7k a ja z normalnego jedzenia wyciagam ok. 3,5k a chce miec nadwyzke 500kcal


Ustal jedną wersję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
bierzesz według braków w diecie, nie masz diety nie wiesz ile brać - proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Jak nie masz diety to możesz celować po prostu. Lecz nie licz na zbyt duże efekty (jeżeli w ogóle jakieś będą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Diety jakiejs nie wiadomo jakiej to nie mam ale dziennie spozywam ponad 3,5k kcal wiec napewno mam lekka nadwyzke ale chce wieksza i uzupełnic białko, zamierzam to brac 100g przed i 100g po treningu a w dni nie treningowe to 100g rano po sniadaniu i 100g po obiedzie, tylko nie wiem jak to dokladnie dawkowac zeby nie było za mało ale tez nie za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Ja wiem ile mam brac tylko nie wiem jak to odmierzyc -,- nie zrozumieliscie pytania albo pewnie ja zle to okresliłem xD

Zmieniony przez - 4TECH w dniu 2014-04-07 18:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
jeżeli nie masz wagi kuchennej to spróbuj sypać pół szklanki, powinno być 100g. Normalna szklanka ma chyba 200 lub 250 ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
masz diete i szamiesz 200g gainera...

ja mam 50 w łapie w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Pisze przeciez ze to moja pierwsza odzywka i nie jestem w tym obeznany, jak sparwdziałem ile potrzebuje kalorii to mi wyszło 3,7k a ja z normalnego jedzenia wyciagam ok. 3,5k a chce miec nadwyzke 500kcal wiec 200g bedzie idealne, a poza tym moje pytanie było na temat jak to odmierzyc i nie pytałem ile mam tego brac. -,-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
to walnij całą szklanke prochu i tyle. Gwarancji Ci nie dam jak odmierzyć ale skoro masz hajs na suple to wydaj 15 zł na wage kuchenną -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204
Akurat do cb nic nie mam tylko do kolegi TSW dziwi mnie ze pisze 4 miarki(po 100ml) to 200g chyba ze tak to odmierzali tylko nie jestem tego pewny i nie chce przekraczac dzinnego spozycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
4TECH
Akurat do cb nic nie mam tylko do kolegi TSW dziwi mnie ze pisze 4 miarki(po 100ml) to 200g chyba ze tak to odmierzali tylko nie jestem tego pewny i nie chce przekraczac dzinnego spozycia

U mnie na miarce od białka z treca pisali że 1 porcja 30g to pełna miarka. Miarka miała 60ml z tego co pamiętam. Jak tak piszą że 4 miarki to 200 gram to tyle wrzucaj :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę wypić na raz gainera, bcaa i kreatynę?

Następny temat

Jaka mocna przedtreningówka

WHEY premium