SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALLNUTRITION - Whey Protein

temat działu:

AllNutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41802

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Miałem na myśli Ostrowie, a nie Ostrovit. Ostrowia nie miała chyba nawet takiego smaku.Chodziło mi z porównaniem o jakość/odczucia smakowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
smak kwestia gustu tak naprawde, ja np nie przepadam za smakami owocowymi,
i nie da sie tutaj zbytnio dyskutowac na tym polu co komu smakuje:) znam ludzi ktorzy zachwycali sie stara ostrowia jakby zajadali sie delicjami hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ostrovia to w ogóle już smaku nie maiła żadnego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 550
Ktos testowal? Jak sie sprawdzilo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ale pod jakim względem się sprawdziło, miałem juz kilka smaków, vanilia, apple pie, carmel, truskawka, borówki, i w smakach ok, tak samo rozpuszczalność.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2891
Pierwsze białko, które bez obrzydzenia potrafię wypić rozpuszczone w wodzie (czekoladowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42
Ja nie czaję tutaj czegoś, raz piszą o takim DAWKOWANIU:
"Zalecane dawkowanie
Od 1 do 3 porcji dziennie. Jedna porcja to 33 g produktu rozpuszczone w 300 ml wody lub mleka. Należy stosować w trakcie dnia między posiłkami. "

A raz o takim PORCJOWANIU:
"ZALECANE PORCJOWANIE
Od 1 do 3 porcji dziennie. Jedna porcja to 30 g (1,5 miarki) produktu rozpuszczone w 150 ml wody lub mleka."

Jak to w końcu rozumieć? Ja daję 1 miarką na 300 ml wody/mleka. Dobrze, czy źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
bialko stosujemy wg brakow w diecie, a nie wytycznych na opakownaiu
wiec musisz sie zapytac swojej diety ile bialka brakuje i ile wlaczyc z odzywki
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42
Mi chodziło to, że tą samą rzecz w dwóch różnych miejscach inaczej opisują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
to wynika z tego też że np jeden produkt na 100g ma 80g białka inny np 70g i aby dostarczyć Xg białka należy jednego produktu dać 30 a innego 33. Poza tym na jednym gainerze masz napisane porcja 250g na innym np 70g.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

ALLNUTRITION - Creatine Muscle Max

WHEY premium