SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTIVLAB nas stąd nie wyrzuca wiec kolejny SPAM tu wrzucam :D

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
rutkow
wg mnie lepsze jest zma na poprawe libido


Ale my mówimy o telefonach tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
kotlet95
Jak dla mnie lepszy Note, a mamie polecę dzisiaj SGSII to będę mógł zawsze się pobawić.



Mam S2 w chacie rodzice mają i stwierdzam że Lg chodzi zdecydowanie płynniej, co do gier sprawdzę na dniach jeszcze nie za dużo instalowałem. Ale ogólnie jestem zadowolony, narazie się nie martwię do JB dostanie w pierwszym kwartale aktualizację. Trochę rozmiar mnie przeraża ale kij

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
rutkow
wg mnie lepsze jest zma na poprawe libido
ZMA na mnie nie działa, a DAA chcę potestować. Dlaczego nie masz DAA? Bardzo popularne ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
weź tribu up, na mnie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Smoczek to, że LG zapowiedziało JB to nie znaczy, że go dostaniesz Taka polityka firmy niby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
sparks93
weź tribu up, na mnie działa
Tribulus nie ma prawa działać na 23 latka Jak odczuwasz to działanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
kotlet95
Smoczek to, że LG zapowiedziało JB to nie znaczy, że go dostaniesz Taka polityka firmy niby


Oficjalne info z tego co slyszalem spelniaja, ale nie mysle o tym narazie mi sie podoba nie bedzie aktualizacji trudno i tak srednio co pol roku, rok zmieniam telefon

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No ja ten pewnie też po roku zmienię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
warezz
sparks93
weź tribu up, na mnie działa
Tribulus nie ma prawa działać na 23 latka Jak odczuwasz to działanie?


normalnie a jak ma działać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sposoby przyjmowania kreatyny

Następny temat

Co sądzicie o Izolacie Activlab-u??

WHEY premium