SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTIVLAB nas stąd nie wyrzuca wiec kolejny SPAM tu wrzucam :D

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
oskarzyli go o zlodziejstwo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ Miachałek pedałek z tamtego działu rzuca danymi osobowymi na prawo i lewo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja do tematego dzialu nie zagladam, bo nie ma sensu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950

Pomyśleć jaką oni forse klepią... Czasami jest mi czegoś szkoda ale sam nie wiem czego, ich, nas czy mnie a może was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem czemu forum współpracuje z takim człowiekiem. Przemycanie produktów do PL jest śmieszne. Kolo pisze o szacunku itp. jak za kasę sprzedałby własną matkę.
Najbardziej rozwalają mnie te suchary i pajace stojący za Robercikiem pipką i Michałkiem wel akcent murem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Według ustawy o ochronie danych osobowych wszelkie dane za pomocą których można zidentyfikować osobę są danymi osobowymi. Administrator bazy danych jest obowiązany ustawowo do zapewnienia bezpieczeństwa danych będących w jego posiadaniu. Możliwości jakie pozostają to: 1. w przypadku poniesienia szkody z tytułu ujawnienia danych osobowych (należy ją wykazać) roszczenie odszkodowawcze 2. w przypadku gdy w wyniku zaistniałej sytuacji ucierpiało obiektywnie imię można dochodzić odszkodowania z tytułu naruszenia dóbr osobistych art. 24, 25 k.c. 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michałek siedzi w USA, a paczki wysyła przez słup w PL. On się niczego nie boi p******ony złodziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
co zrobisz... Ale nie ma co się kłócić w internecie... Lepiej faktycznie tam nie wchodzić:D

Najlepsze forum to Activ i to gdzie siedzi Sly-tech (nazwy nie wymienię żeby nie było.) Resztę omijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To forum opanowało przedszkole. Będę siedział tylko z wami bo do reszty nie mam nerwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Niech przyjdzie kotlet i zrobi porządek

Co mam zrobić jak młodszy brachol chce odzyskać swoje konto (właśnie te konto?)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sposoby przyjmowania kreatyny

Następny temat

Co sądzicie o Izolacie Activlab-u??

WHEY premium