SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABS2 czy A6W na tym etapie? (i czy w ogóle)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
Witam,
Poniżej zamieszczam zdjęcie zrobione wczoraj. Od 2 mies jestem na systematycznej diecie oraz treningach (prawie 10kg redukcji do tej pory). Pytanie jak w temacie - czy na tym etapie pomocne przy spaleniu tego kołdunka będzie ABS2 lub A6W i czy w ogole jest sens się teraz za to brać?
Z góry dzięki za porady.
Pzdrr









Zmieniony przez - nadaal w dniu 2008-06-05 13:59:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ogól to

każdy trening brzucha będzie dobry,
ale na spalanie tłuszczu z brzucha żaden wielkiego wpływu nie ma.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Hey,

ABS II czy A6W to programy budujące mięśnie, a zatem potrzebny jest dodatni bilans kaloryczny, aby było można mówić o efektach stosowania jednego czy drugiego programu. Ponadto spalanie miejscowe jest sprawą bardzo dyskusyjną. Niemniej jednak polecam Ci abyś np. Stosował elementy programu ABS II zaraz po zakończeniu sesji na siłowni. W ten sposób będziesz systematycznie impulsował mięśnie i być może uda Ci się je poruszyć do walki z okalającym je tłuszczem.

Co do samych zdjęć, to masz jeszcze trochę fatu, którego można by się pozbyć, tylko pamietaj, aby nie przeprowadzać redukcji zbyt długo. Lepiej bowiem po np. 8 tygodniach zmienić dietę na bilans 0, potrwać tak z 2-3 tygodnie i znowu obciąć kalorię. Będzie bezpieczniej i trwalej.

jak masz jakieś pytania, to wal śmiało.

pzdr,
Mike

PS. Dobry wilk z Ciebie, jak będziesz miał już dobry brzuch to trzeba będzie chyba sćiąć trochę szczeciny

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Tak jak wyżej , w grę wchodza raczej aeroby albo trening interwałowy , bo ćwiczenia na brzuch same w sobie nie spalą aż tyle tłuszczu

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
Dzieki, dzieki wielkie za odpowiedzi i porady. Wiem doskonale, że nie ma takiego czegoś jak "miejscowe spalanie". Pomyślałem, że może cos by tam pomogło. Niemniej jednak narazie się skupiam na spaleniu tego czegoś z przodu Nie wszystko od razu, nie jestem jednym z tych w gorącej wodzie kąpanych
I dzięki za uwagę odnośnie przerwy w diecie - niedługo (za 4 tyg.) wracam do kraju na wakacje, to pozwolę sobie na przerwę (mam nadzieje, że dieta wówczas nie bedzie zbyt długa..? [prawie 3 mies]).
Pzdrrr!!

PS. Mike - o których elementach ABS mówisz?

PS2. Że od razu szczecina...misiek po prostu

Zmieniony przez - nadaal w dniu 2008-06-05 15:03:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Chodzi mi po prostu o wybór niektórych ćwiczeń (np. 2 ćw na dół, 3 na góre i 2 na skos po każdym treningu). Ja robiłem "8 minute abs" z youtube po kazdym treningu i naprawdę fajnie szło, z resztą nie tylko mi. Naprawdę polecam.

niech będzie misiek, hehehe

pzdr,
mike

Ps. Tu jest link:



Zmieniony przez - M for Mike w dniu 2008-06-05 15:13:19

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
Bóg zapłać dobry człowiecze, niechaj Pan ma Cię w swej opiece
Zaczynam się brac za tą 8-minutówkę. Tylko ost. pytanko - robić to razem z siłowymi, czy również po hiit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
niektórzy robią z siłownią i z hiitem (zawsze po tych dwóch aktywnościach), jednakże ja robilem tylko w dni siłowni (3-4 razy w tygodniu), hiit (2 razy) i jeden dzien odpoczynku od wszelakich aktwności. Polecam zatem po siłowni.

pzdr,
mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
Dzieki Mike, od jutra więc zaczynam

Jak dobrze, że istnieje takie coś jak SFD

Pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
sciagnales avarta ;>

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a ja brzuch robię tylko po hiit/aero.


industrial avatar jak avatar, wątpie by chciał się upodabniać do Ciebie.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-06-05 17:01:47

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

temat do kasacji.

Następny temat

dieta do sprawdzenia i pytanie o suplementy

WHEY premium