SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
Zaczynam nareście robić brzuszek mam trochę fatu na nim i chciałbym to spailić i ładnie wyrzezbić co myślicie o a6w ?? Wielu ten sposób ćwiczeń chwali ale słyszałem też że to lipa a wy co na to ?? Najlepiej jak by się wypowiedział ktoś kto ćwiczy lub ćwiczył tym planem .pozdro

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ma miejsocwego spalania tłuszczu, schodzi on równomiernie z całego ciała i potrzebna jest do tego odpowiednia dieta.

A6W to chyba najgorszy program jaki jest, daruj sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
Czemu wnioskujesz że najgorszy na youtube oglądałem kolesi po a6w i ładnie wyglądali

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9411
tak, ale efekt utrzymuje się bardzo krótko i jest spowodowany przetrenowaniem mięśni i ich spuchnięciem. 100 razy lepsze będzie w ty miejscu ABSII

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
No ok a w tym abs2 są 4 ćwiczenia tak po 5 seri 3 razy w tygodniu np; wtorek,czwartek,sobota może być ??

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale co te ćwiczenia mają na celu ? Bo jesli spalić tłuszcz to samym treningiem brzucha tego nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
Ja wiem dieta musi być i jest ale czy plan podany wyżej do tego jest dobry ???

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
mają na celu spalić tłuszcz i wyrzezbić kaloryfer

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Samym treningiem brzucha tego nie zrobisz bo nie ma miejscowego spalania tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
dobra ale ten plan na brzuch jest dobry ??? to co mam jeszcze do tego zrobić ?

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ćwicz całe ciało i zacznij się zdrowo odzywiać.

Sam plan na brzuch ci nic nie da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuję pomocy w doborze treningu, intensywnego, profesjonalnego, długotrwałego.

Następny temat

Trening! Oceńcie sami:)

WHEY premium