SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 tygodni lekkiej masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jo

znacie mnie

więc konkrety

79-80 kg

11-12 %bf

4 treningi na siłowni 4 treningi vale tudo

dieta na 2800 kcal do czego powoli bede ew dokładał kcal
2,5 gr białka
3,75-4 gr ww
1 gr t

dzień na siłce

owsiane 80 gr
miód 20 gr
rodzynki 30 gr
jajka 2

twaróg 100
oliwa 15

twaróg 100
oliwa 15

ryż brązowy 100
kurak 150 gr .......przed 2:1

carbo bx`a 42 gr
sp80 olimp 26 gr.......shake po 2:1

40-60 minut po
owsiane 70
miód 15
rodzynki 25
twaróg 150 gr

twaróg 50 gr
lniany 5 gr
orzechy 50 gr

mleko 200
sp80 26 gr

posiłki co 2,5 - 3 godizny


dzień vale tudo ( tutaj musze podliczyć bo odpada jeden posiłek węglowy , a białko sie rozkłada na reszte posiłków )

owsiane 80 gr
miód 20 gr
rodzynki 30 gr
jajka 4

trening

carbo bx`a 42 gr
sp80 olimp 26 gr.......shake po 2:1


za godizne - póltorej dopiero

owsiane 70
miód 15
rodzynki 25
twaróg 150 gr

kura 150 gr
oliwa 15

twaróg 100
oliwa 15

twaróg 100
lniany 5
orzechy 50

mleko 200
sp80 26 gr

w piatki gdzie mam 2 treningi opieram się głownie na ww

przedtreningowy
shake
potreningowy / 2:1 wszystkie

przedtreningowy
shake
potreningowy / 2:1 wsyztskie

białko tłuszcze jw lniany twaróg orzechy

białko sp80+mleko


do posiłków warzywa surówki / mrożone ale ich nei wpisywałem

nie zalezy mi na ogromnej masie , ale na suchym mięśniu w 6 tygodni skok wagi nie chce by przekroczył 2,5 - 3 kg

optimum to 2 kg

ale zadowolony bede z kilograma mięśni

do tego kreatyna ( kre alkalyn ) omega 3 i witaminy

i tyle


aaa jeszcze pytanie ktoś może rzucić okiem na stosunek kwasów tłuszczowych w diecie ? nie ma problemu żebym pomanipulował tłuszczami aby uzyskać żądany stosunek jedno do wielo nienasyconych


hej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
białka zwierzęcego wyjdzie jakieś 2gr / kg masy ciała

powinno styknąc bede podkręcał węgle i tłuszcze potem , w nastepnej kolejności białka.


rozpisałem wszytsko już prawie i wieczorem postaram sie wrzucić do ostatecznej korkty , w sumie wychodzi 4 różne ustawienia / opcje

np dzisiaj

trening 10:30 i treing 18

9 przed trenmingiem 12 po treningu
13 godzina po

16:30 przedtrenigowy

20 po
21 godzina po

oo:00 na noc

i oprzekraczam ilośc białka mam 5 gr ww jakoś i ok 0,4 gr tłuszczy

w tym dniu shake`i będą 4:1 czyli 40 gr ww 10 gr białka po treningu i z tymi 20 gramami białka zrobie jeszcze sobie kolacyjke ok 23

ale to wieczorem bo msuze pare spraw załatwić i spadam na treing
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
jak dla mnie to w śniadaniu za mało białka będzie, choć to zależy ile dasz mleka, ale mimo wszystko dorzuć tu twaróg(możesz zabrać troche z tych 2 następnych posiłków)w tych 2 posiłkach gdzie występuje tylko twaróg i oliwa to ja proponuje jakieś węgle wrzucić(razowy chleb), w przedtreningowym warzywa rozumiem są tylko nie napisane? Potreningowy to max 45 min mo treningu, twaróg z tłuszczem to jest dobry na ostatni posiłek kiedy trzeba zwolnic metabolizm. Jeszcze o kaloriach, wydaje mi si ę że mało ich jest, jesteś przecież bardzo aktywny

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15280
No wygląda na redukcję przy tej aktywności. No ale sam zobaczysz, dołożyć do pieca węgla jak będzie za mało grzał (: Na masie nie potrzebujesz tyle białka. Wystarczy 1,5 - 2,2. Pamiętaj, że jest bardzo termogenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Możesz przy takiej aktywności dawać wiecej tłuszczy i węgli, białka żeczywiscie może troche mniej

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
w śniadaniu jest 21 gr białka w opcji 1 w opcji drugiej jest go 32 gr

nie daje mleka , tylko wode

w nastepnych 2 posiłkach jest po 21 gr białka i nie chce stąd zabierac już

nie bede wrzucał pieczywa ani żadnych węgli , bo ( prócz sniadania ) nie chce łaczyć znacznie węgli i tłuszczy w jednym posiłku ze względu a) na typ budowy b) jestem po dłuuuuugiej redukcjii łatwo moge sie podtluścić ( ludzie po redukcjach robiący mase mają do tego znaczną tendencje , gdzieś ellis albo Charon badania wstawiali na ten temat ) więc póki co trzymam się tej koncepcji

warzywa są w każdym posiłku prócz 1 i ostatniego

z potreningowym niedobrze bede musiał zimną owsianke jeśc w autobusie bo z maty wracam ok 60-90 minut do domu

no ale co tam

co do kalorii to jest wstęp dokładnie jest ich tam 2720 , bede dązył do 2900 max 3000 , pochodzić będą z tłuszczy ( + 5 gr oliwy do 2 posiłków , + kilka gr lnianego , i ww rano i w potreningowym ) przez okres 4 -5 tygodni ( chyba że waga zacznie wzrastać wcześniej )

co do białka wiem że u mnie lepiej sprawdza się większa ilośc , a przy takiej ilości posiłków zmniejszenie ilości białka spowodouje że jakiś posiłek będzie go miałbardzo bardzo mało ... więc imo bezsensu


som sudżeszczyns els ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tu sugerowac, skoro chyba znasz sie niegorzej od wiekszosci tu odpowiadajacych
dieta dosc nietypowa, wiec sam chyba najlepiej wiesz, co robisz, jak dla mnie to malo kcal, ale sam zobaczysz
skoro nie chcesz sie otluscic to moze mleko na noc sobie podaruj i wypij z woda?
btw ja bym byl glodny na tej diecie przy tej aktywnosci a waze mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
to co powiesz na to że jadłem 2 posiłki węglowe mniej na redukcji

b+t
b+t
b+t
ww + b
shake po treningu
b+t
b



a mleko pije od poczatku redukcji na noc , jest ok

od tygodnia / 2 dodałem posiłek ww 40-60 minut po treningu a od miesiaca albo lepiej węglowe sniadanko

rozkład posiłków mi pasuje , ale zwiększam ilośc kcal powoli żeby wejśc na mase , dorzucając jeszcze wiecej kcal łatwo złapie na powrót z trudem zrzucona opone

waga / lustro wyznacznikiem ilości spozywanych kcal od września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niwix ile czasu myslisz potrzeba, zeby przejsc z CKD (1700 kcal) na mase (na poczatek 2800) dosc lagodnie? dodam, ze jestem endo i zalewam sie szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
max 100 kcal tygodniowo myśle dodawać a najlepiej przez 2-4 tygodnie pozostać na bilansie bliskim zeru.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę albo cokolwiek ;]

Następny temat

dieta na mase do oceny

WHEY premium