SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 miesięcy na siłowni, są efekty?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
panderek wszycy moi kumle z ciebie leja. Nie masz pojecia co piszesz czlowieku. Szybka podpowiedz dostalem od mojego kolegi podkeslam magistra dietetyki pracujacego w swoim zawodzie ze katabolizm jest to degradacja bialek ktora zachodzi najczesciej podczas ciezkiej pacy oraz snu. Nie wiesz nic kolego tyle co w googlach pisza bo wlasnie znalazlem to co napisales wyzej troche. I chyba nie doczytales. Wiec tak bez katabolizmu wrecz przeciwnie nie umarlbys a wogole nie chudl. Tyle z mojej strony i posmiejcie sie ze mna :D nie dziwie sie ze tak marnie wygladasz jak caly czas masz katabolizm. Bialka ktore masz w organizmie rozpada sie na zwiazki chemiczne dostarczajac energi. Tyle pamietam. Zjadasz sam siebie innymi slowy. Paderek nie probuj cos kombinowac bo Ci nie wychodzi.

Jesli Ci pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Niestety preferuję papierowe podręczniki nad googla. Zabrakło arugmentów, więc atakujesz ad personam.
Koniec "dyskusji" z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
nie pamietam wszystkiego gdyz nie bylem tak dobrym uczniem jak moj kumpel ale teraz sobie przypomnialem. Masz racje trzeba to skonczyc bo po pierwsze nie o tym temat :) nie obrazaj sie nie zawsze ma sie racje i powinienes sie naucczy przyjmowac krytyke. Czytalem kilka twoich postow i wiem ze masz wiedze na pewnym poziomie i na pewno nie z neta. W niektorych przypadkach wiesz wiecej ode mnie bo pisales czasem o rzeczach o ktorych nie mam pojecia bo mnie po prostu nie interesuja badz nie mam z nimi problemu. Tak ze oby tak dalej paderek a beda z ciebie ludzie :) i grunt ze starasz sie pomuc. Lipack ty tez cos wiesz ale zamiast sie klucic chlopaki zluzcie swoja wiedze w spojna calosc :D ahh nie wiedzialem ze kiedys wejde do tego dzielu :P hehe mozna sie wiele nauczyc :D

Jesli Ci pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
tylko nie pisz juz tego czego nie jestes pewien lub nie jest prawda. :)

Jesli Ci pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wszystko co napisałem jest prawdą i wszystkiego jestem pewien. Daruj sobie zaczepki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
wcale Cie nie zaczepiam a probuje czegos nauczyc. Tez kiedys uwazalem ze zjadlem wszystkie rozumy przez co nie mialem kumli az ktos madrzejszy mnie tego oduczyl. Podejrzewam ze ty masz to samo bo widze ze siedzisz przed kompem caly dzien w wakacje na dodatek. Na forrum tez szukasz tylko kogos kogo mozesz zjechac. Spoko jak uwazasz. I chyba nie sadzisz ze prawda jest to ze katabolizm zachodzi 24h na dobe?prosze Cie. Wiedze masz przyznaje az zaskakujaca ale zle wykozystujesz.

Jesli Ci pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Pisałem o procesach katabolicznych, a te- jak pięknie podałeś w formułce- zaliczane są do metabolizmu. Ten, jak wiemy, zachodzi całą dobę. Zawężone pojęcie katabolizmu obejmujące rozpad wyłącznie białek ustrojowych na aminokwasy też zachodzi całą dobę i jest częścią obrotu białkowego. Większość białek ulega recyclingowi i dlatego niećwiczącemu człowiekowi wystarczy dostarczyć "z zewnątrz" 0,8 gramów białka na kilogram masy ciała, chociaż rozpad obejmuje "dla mężczyzny o masie ciała około 70 kg- 300 gram" cytat z Żywienie człowieka, część 1 Podstawy nauki o żywieniu, Redakacja naukowa Jan Gawęcki, wydawnictwo PWN, Warszawa 2011.

Wystarczy otworzyć dowolny podręcznik do fizjologii, biochemii, dietetyki żeby o tym przeczytać i to WE WSTĘPIE!


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-07-04 16:10:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
zwracam honor:) dobry jestes bez kitu! Malolat rosnie na profedora i oby tak dalej. Tez mam ta ksiazke i nawet nie zajzalem piszac do tego tematu. Juz nie komentuje ale bd pobserwowal twoje posty. Trzym sie paderek
1

Jesli Ci pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Piotrz24. To,żę napisałem żeby nie robił pleców z klatą dotyczyło jego treningu. Oczywiste jest że chlopak trenuje splitem, więc po co wyskakujesz z fbw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twaróg

Następny temat

więcej siły,wzrost masy ciała

WHEY premium