SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 tyg przed zawodami

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Srednia ta rzezba jak na 4 tyg przed startem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jaki polak ci zarabia 1500 f miesiecznie chyba jakis fachowiec i to tez zadki kiedy bo agencje zatrudniajace takich daja o jakis 4 f na h mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
big Ameno jakiego ty rzeźnika udajesz , rozumiem że może masz genetyke do tego sportu i dobrze tobie to wychodzi no ale bez przesady krytykować takiego gościa że jak ma na luzie brzuch to lekko odstaje , no i co jak ma same mięśnei ? Śmiać mi sie chce z niektóych cwaniackich wypowiedzi


SOG dla autora i powodzenia na zawodach , sylweta do pozazdroszczenia przy 70kg

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog dla autora za sylwetke...zazdroszczę siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przy klatce bokiem noga od strony sędziów ma być przy drugiej stopie oparta, obniż się na kolanach, ugnij je.
udo ma się opierać o drugie udo by wypierać dwugłowy.

sylwetka bardzo dobra. powodzenia na zawodach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Sylwetka godna pozazdroszczenia, powodzenia na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Rothen wyjąłeś mi to z ust

Co do fot to wysoki poziom prezentujesz, zresztą myśle że każdy może tak stwierdzić.

Powodzenia na zawodach mam nadzieje, że jakaś mini relacja będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
Rothen jak pisalem swoja wypowiedz nie widzialem ostatniej fotki bo mi sie nie zaladowala...wg mnie autor na 1 miejsce nie ma co liczyc, i to wg mnie jest obiektywna ocena...napewno nie w tym roku!! Czas pokaze!! pozdr i zycze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Ogolnie ladnie, sog.
offtopic
big ameno chyba dawno chu.. w ustach nie mial. Wyjatkowo drazniaca osoba, ktora najpierw napier.. jakis bzdur a pozniej probuje glupotami sie wykrecic. Az nawet komentowac sie tego nie chce.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
dobra ****a zamykam sie przynajmniej na jakis czas!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MojeFotki - redukować dalej ?

Następny temat

powrót do formy...

WHEY premium