SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4-dniowy split do korekty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1087
Dzięki panowie
A czy wyciskanie sztangi nie jest zbyt "mocnym" cwiczeniem jak dla mnie?(chodzi mi o ten wzrost)
Jeśli się da to wolał bym użyć cwiczeń które zagrażają mu w mniejszym stopniu.
Ale pompki itp już były, nie jestem zbytnio z nich zadowolony...
Bałem się że znowu trafie na jakiegoś... szanownego użytkownika tego forum który stwierdzi iż jestem zbyt młody żeby ćwiczyć.
Zakładam z góry że spowodowane jest to tym, że w większości "dorośli" sami chcieli by cofnąć czas i zacząć od tak młodego wieku... zazdroszczą.
Druga sprawa jest taka że kulturyści, (oczywiście nie wszyscy) zaczynali gdy byli dużo młodsi ode mnie.
Ale wracając do tematu, dzięki za pomoc ;)
Mile widzę dalsze wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Uwierz lub nie ale trenując treningiem domatora i mając do dyspozycji sztangielki/drazek doskonale da się zdobyć mase/siłe i poprawić wygląd a to z kolei przygotowywuje mięsnie do późniejszego wysiłku juz na siłowni.

Plan dzielony nie jest dla ciebie, raz, że nie jesteś w stanie przetrenować partii tylko raz w tygodniu wystarczająco żeby ją pobudzić do wzrostu a dwa jesteś za młody na tego typu plany.


Załatw drązek lub coś do podciągania to postaramy się ułozyc ci jakieś FBW 3x w tygodniu.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-09-18 21:32:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST kilka pytań

Następny temat

ułożenie fbw początkującego;/

WHEY premium