SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 656
Siemka, zaczynam właśnie 3 mój cykl z suplami: redweiler+ kreatyna xplode+ białko do diety uzupełniam. Dietę mam oczywiście, węgle, tłuszcze i białko wyliczone na kg masy. Wróciłem po kontuzji, wcześniej brałem mono, gainery, jakiś jabłczan też był. Mono działa na początku dobrze, później już słabiutko. A moje pytanie brzmi co kupić jak skończę mój obecny cykl, ponieważ chciałbym sobie odłożyć kasę, bo to później różnie bywa z kasą ;).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
No to dobierz przedtreningowke do tego kretke jesli odczekasz pare tygodni miedzy cyklami i na to amino bcca na regeneracje

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
chodzi Ci o suple na okres przerwy od kreatyny czy na kolejny juz cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
sprecyzuj pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Przecież w nagłówku wyraźne jest napisane "4 cykl", może shock + storm lub crea9 + xpand?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
a pozniej napisane jest
Fibek
...A moje pytanie brzmi co kupić jak skończę mój obecny cykl, ...

wiec mozna rozumiec to rowniez jako suple na przerwe od krety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 656
Chodzi mi o kolejny cykl 4. Sory, mój błąd trochę źle sprecyzowałem pytanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
co dokladnie mamy Ci polecic?
jakie suple juz brałes?
jaka kwota wchodzi w gre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 656
U mnie liczy sie tylko masa teraz, ponieważ sporo schudłem po kontuzji.. Brałem mono, jakiś jabłczan i xplode jadę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10750
Wciąż nie odpowiedziałeś na pytania Wincol`a.

jaka kwota wchodzi w gre?
co dokladnie mamy Ci polecic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 656
Kwota nie jest określona, lecz nie chcę aby była bardzo wysoko. Suplementy na 4 cykl, co proponujecie żeby brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
krete to juz sam sobie wybierz jaka jest dla Ciebie najlepsza,
przedtreningówka
jakas ma byc, ma pobudzac czy nie? jakie wymagania od takiego supla?
mozesz dolozyc teraz beta alanine jak jeszcze nie brałes,
bcaa


Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-02-07 15:03:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl gainer + kreatyna

Następny temat

Mocny spalacz z geranium

WHEY premium