SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

44 kg mniej i problemy na ''końcu'' redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11968

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

Mężczyzna

Cel

Końcówka (mam nadzieję) redukcji

Waga

76

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok. 22% (z wagi elektronicznej - o ile ma to sens)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca w domu przy komputerze - nienormowane godziny, wstaję ok. 8.00, chodzę spać ok. 22.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3x bieganie 10-15 km, 3x bieganie rekreacyjne (z psem ok. 30 minut), 3xFBW (dopiero od miesiąca, więc maksymalne początki)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

W ciągu całego życia było ich pełno - za młodu jakieś 1000kcal (zalecane przez lekarzy), potem już wszystko - nawet dukan

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Czuję się bardzo dobrze, badania miałem robione w zeszłym roku (podstawowe krwi) i było w normie

Stosowana lub planowana suplementacja

Stosowałem rok temu: Machine Man Burner i tym podobne popularne spalacze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Startuj z kalorycznoscia do góry, napedz metabolizm, pozniej bedziemy rozkmniac co dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Dobra, spróbuję. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Z kalkulatora na PoTreningu wychodzi mi zapotrzebowanie 2 800 kcal. Miałem 1600 kcal, więc 1200 muszę dobić. Rozłożone na 4 tygodnie będzie to 300 kcal/tyg.

Pierwszy tydzień będzie więc 1900 kcal. Czy taka dieta może być? Chcę postawić na lowcarb - pierwszy tydzień z 30 ww, w kolejnych będę dodawał kcal z ww i dobiję do ok. 100-150, reszta tłuszcze. Białko chyba wystarczy.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie wygląda źle, jak będziesz podbijał węgle co dziennie? Po trochę? Czy jak to rozplanowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
W sumie planowałem teraz przez 7 dni mieć taką rozpiskę +300 kcal), a potem kolejny tydzień po tym byłoby znowu + 300 kcal (już 2200 by było), wtedy dałbym od razu te dodatkowe kalorie w ww. Potem kolejny tydzień znowu + 300 kcal (2500 kcal) i resztę w ww, a jak coś zostanie to w tłuszcze. Ostatni tydzień znowu + 300 kcal (2800 kcal by już było) w tłuszcze. Nie wiem tylko czy po tych 7 dniach (niby ma się organizm nauczyć pobierać energię z tłuszczy) powinienem robić jakieś ładowanie ww, czy nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ładowanie nie jest "obowiązkowe" musisz obserwować organizm, nie każdy "przepis" jest dla każdego. Więc mierz obwody, patrz w lustro.
4

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Dzięki wielkie za wszystkie rady ;) Kiedy robi się ładowanie, a kiedy nie? W sensie np: schudnę w te 7 dni to robię ładowanie, a jeżeli nie to nie robię?
Mam jeszcze pytanie odnośnie tłuszczy - z czego najlepiej je brać? Dawać więcej oliwy/orzechów, czy lepiej tłustsze mięso i ryby?


Zmieniony przez - asdfg1990 w dniu 2016-04-17 08:11:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Tłuszcze takie, aby proporcje kwasów tłuszczowych w diecie się zgadzały. Ładowania robi się na CKD, gdzie jest specyficzny trening. Jest to zależne w dużej mierze od aktywności.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1978
Ok, dzięki - czyli będzie bez ładowania. Przy okazji - po 2 dniach tego LC ze zwiększoną kalorycznością nagle poszły 2 kg, więc teraz jest 74,1.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktoś tu narozrabiał !

Następny temat

Dieta low carb 2k kcal do oceny

WHEY premium