SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzenie diety - 61 kg - 177cm - 16 lat - na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Witam wszystkich.
Proszę o pomoc w ocenie mojej diety. Coś wymienić, coś wyrzucić? Piszcie śmiało, każda rada będzie mile widziana ;) Oczywiście ryż będę co jakiś czas zamieniał makaronem, kaszą gryczaną, lecz czym mogę zamienić mięso z kurczaka? (dodam, że pierś z kurczaka piekę w kombiwarze)
Obecnie ćwiczę 2 razy w tygodniu (kick-boxing), jednak z biegiem czasu (tydzień, może dwa) zacznę ćwiczyć na siłowni, także 2 razy w tygodniu. Co razem da 4 dni ćwiczeń. Waga - 61kg, wzrost - 177cm, wiek - 16 lat
Mój współczynnik BMR to ok. 1700 - chcę przytyć 10-12 kg.
Załączam moją dietę, oraz wynik z kalkulatora BMR.





ps. link do pełnego rozmiaru - DIETA










Zmieniony przez - orange120 w dniu 2012-12-02 20:46:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
1. wymien twarog chudy na półtłusty. jest mnie przetworzony.
2. 2 posilki po treningu daja ci tylko 450 kal ?;/ Pozamieniaj to. Posilek potreningowy musi byc spory. Duzo bialka i wegli.
3. nie pisz w diecie nieenergetycznych warzyw. Jedz ich duzo, ale nie wypisuj ich tu.
4. piers mozesz wymieniac na inne miesa wolowina/wieprzowina/podroby/jaja/ryby!

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
A czy mogę sobie zrobić jeden dzień wolny od diety? Np niedziela. Chciałbym raz na tydzień zjeść normalny obiad :)
Drugie pytanie, ile słodyczy mogę jeść tygodniowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Na diecie tez sie je normalne obiady ^^ Ale jak chesz to mozesz w niedziele jesc "normalnie" tylko nie wykorzystuj tego i nie laduj 2 kilo ciastek, czipsow i innych smieci.

Co do slodyczy to mozesz jesc ich nawet polciezarowk
Nnieno tak powaznie to im mnniej tym lepiej. Rob sobie "zdrowe" slodycze. desery owocowo-orzechowe, cistka z platkow owsianych i miodu mnostwo tego jest(w dziale kuchnia SFD). A z takich sklepowych slodyczy jak juz musisz to np zwykly waniliowy lód jest malym zlem.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Mógłbyś mi coś polecić, co mogę dodać do posiłków po treningowych? :) Czy ewentualnie przed treningiem za dużo jem?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Przed trenem masz ok, a po treningu laduj jakies mieso/ryby/jaja + jakies wegle. ;]

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase. :)

Następny temat

Dieta na mase - do oceny.

WHEY premium