SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

42 lata i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
Ankieta
1. WIEK: 42
2. WAGA: 88kg
3. WZROST: 189cm
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 115
-udo: 63
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko: waga x 2,5g
-węglowodany: Pula kalorii minus te z białka i tłuszczy.
-tłuszcz: waga x 0.8-1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Ponad 20 lat temu omka z metą;)). Rok temu orale oxa, tura, meta.
8. TRENING: obecnie 4 x tydzień Push/Pull
9. CEL CYKLU: Dobre samopoczucie, jakość życia.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: obecnie enan 125 e3d
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej z tych małokalorycznych. Na 2800 mogę masę robić ;)
13. STAN ZDROWIA: zaj**isty, tak myślę.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: w normie.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1937.52 wg. kalkulatora
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie testuję maxów.
-martwy ciąg: j.w
-przysiad: j.w

Witam Was wszystkich. To mój pierwszy w własny temat tutaj, zainspirowany tematem "50 lat i sterydy" (niestety autor się zmył likwidując konto). Miałem długo taki sam dylemat, ale w końcu przyszedł ten czas, że postanowiłem spróbować z igłami;)
Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Wasze porady w razie czego... chociaż ciąglę się "dokształcam" w tej dziedzinie ;)
Obecnie leci enan 125 e3d (sobota, środa). Nie mam planu na długość tego cyklu. Może w ogóle go nie skończę... nie wiem. Celem jest poprawa jakości życia, sylwetki itd. co "na sucho" w moim wieku nie jest już takie oczywiste jak wtedy gdy się miało 17 lat. Zastanawiam się i to w sumie moje pierwsze pytanie, czy jest sens, żeby np. przez 12-16 tygodni dawać tego enana 250 e3d, a potem np. coś w stylu "mostek" 100-125 e3d lub nawet mniej, żeby po jakimś czasie znów podbić dawkę? Czy jeśli nie planuję potomstwa, to w moim przypadku HCG jest również koniecznością, czy będzie miało jakiś wpływ itd? Badania oczywiście zrobione przed i będą robione na bieżąco. Pzd. i z góry dziekówa za wszystkie cenne porady itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
Update: właśnie wróciłem z treningu. Rano myślałem, że tabs exe mi "zaszkodził", że samopoczucie jakieś inne, gorsze itd.. a tu wrzucam na sztangę ostatnio używany ciężar i mało do sufitu nie poleciał (jestem na redu - 500-700kcal od dwóch 8 tygodni). Takiego powera już dawno nie pamiętam:) Poszło +15kg normalnie w seriach (maksów nie sprawdzam migdy). Nie chciało mi się tego treningu kończyć:) Chyba ten test się rozkręcił i jak tak to ma działać, to zaj**iście jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Możesz tak robić , tylko musisz kontrolować hormony . Hcg trzeba stosować , gdyż nie wiesz czy kiedyś … nie będziesz musiał odstawić syntetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 50 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4877
Brak Hcg w dłuższej perspektywie może skutkować atrofią a nawet nowotworem jąder....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
flex1976
Możesz tak robić , tylko musisz kontrolować hormony . Hcg trzeba stosować , gdyż nie wiesz czy kiedyś … nie będziesz musiał odstawić syntetyka


Hcg ogarnięte. Plan jest taki: 5000iu rozbite na 3 strzały co 5-6 tygodni. Powinno być ok prewencyjnie? Druga sprawa, to czy jest sens również prewencyjnie wrzucać aromasin np. pół tabsa do każdego strzała? ,czy dobierać tylko pod wyniki badań. (mam go pod reką i cabaser na prolkę też). Za tydzień idę zbadać krew. Ciekawy jestem wyników na tym 125 e3d. Dodam, że test z AC.


Zmieniony przez - JustMichal w dniu 6-4-2022 22:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Nie dawaj “na czuja” tylko rób badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
flex1976
Nie dawaj “na czuja” tylko rób badania


Będę je robił regularnie:) W Holandii jest z tym trochę "lipa". Nie ma tak dobrze jak w Polsce, że sobie z ulicy można wejść do labu na badania bez skierowania od lekarza. W sumie znalazłem taki jeden, który mam 60km od domu, a druga opcja to zamawianie badań online i umawianie się na pobranie itd. Myślę, że raz na 4 tygodnie dam radę to ogarnąć i mam nadzieję, że to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Spokojnie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Namawialbym Cie do czestszego stosowania HCG 2-3 x w tygodniu po 200-300 iu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
Aleks
Namawialbym Cie do czestszego stosowania HCG 2-3 x w tygodniu po 200-300 iu.


Możesz wytłumaczyć dlaczego po 200-300 iu w tygodniu, a nie tak jak napisałem we wcześniejszym poście? Z tego co zdążyłem przeczytać (a sporo tego było - fora, pubmed badania itd.) to są "dwie szkoły" bicia HCG. 3 strzały raz na 5-6 tygodni są wygodniejsze od 3 w tygodniu. Nie dbam o to, czy będę mógł mieć potomstwo, bo go nie planuję już;) raczej artrofia jajek to temat, którego chciałbym uniknąć. Czy jest jakaś alternatywa? Nie wiem... 5000iu raz na 4 tygodnie? Ciężko znaleźć jednoznaczą odpowiedź w internetach, bo zdania są podzielone 50 na 50. Nie jest to trochę tak, że trzeba się obserwować i na tej podstawie bić HCG? Gadałem z lekarzem od TRT (czy tam HTZ) i ona rzadko kiedy przepisuje hcg..... tyle, że też dużo mniejsze dawki testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Bo sprowadzanie HCG tulko do jajek świadczy o totalnym braku wiedzy. A DHEA, kortyzol, pregnenlon. Szereg przemian etc?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
piorun65
Bo sprowadzanie HCG tulko do jajek świadczy o totalnym braku wiedzy. A DHEA, kortyzol, pregnenlon. Szereg przemian etc?


Nie sprowadzam bicia hcg tylko do jajek. Tylko chcę w mądry sposób "nie na pałę" zdecydować jak często i ile go bić, a zdania są tutaj podzielone. Wiadomo, że jak efekt można uzyskać bijąc raz na miesiąc 5000iu w trzech porcjach, to tak bym wolał.
Zastanawia mnie jeszcze jedno - kiedy miałem lat 17-18 to połowa mojego osiedla ciężko trenowała, a większość przez długi czas, na omce i mecie i wtedy nawet nikt nie słyszał o hcg. Mam z nimi kontakt do dzisiaj - mają dzieci, nic im nie jest itd..;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mk677

Następny temat

jak zniwelować skutki estro nie zbijając estro

WHEY premium