SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

42 lata i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Osobiście wbijam 150 iu codziennie i takie dawkowanie najlepiej mi służy.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2022-04-08 18:48:32
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
No widzisz, czyli chyba mam trochę racji, że można to dobrać, przez obserwację. Pewnie próbowałeś bić inaczej? Na co mam zwrócić uwagę jak będę to sprawdzał na sobie? Coś szczególnego..nie wiem.. z samopoczuciem itd? Jest z milion dyskusji na ten temat, ale ograniczają się w sumie do "spięć" o częstotliwość bicia i ilość, ale nikt nie potrafi wyjaśnić, dlaczego tak właśnie jest dla niego najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Kiedyś była na ten temat dyskusja, poszukam i jutro wrzucę tu do tematu argumenty za tym żeby hcg wbijać jak najczęściej.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Bilem wszystkimi możliwymi schematami. 5000iu co miesiąc na raz. Potem dzieliłem na dwie iniekcje czyli po 2500iu.
Obecnie od długie czasu leci codziennie mikrodawka 125iu. I tak jest najlepiej.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Aleks
Kiedyś była na ten temat dyskusja, poszukam i jutro wrzucę tu do tematu argumenty za tym żeby hcg wbijać jak najczęściej.


https://www.sfd.pl/Całe_życie_z_teściem_-t1216264-s2.html#post-19879485 
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
Aleks
Aleks
Kiedyś była na ten temat dyskusja, poszukam i jutro wrzucę tu do tematu argumenty za tym żeby hcg wbijać jak najczęściej.


https://www.sfd.pl/Całe_życie_z_teściem_-t1216264-s2.html#post-19879485


Dzięki Aleks za link. Też się od wczoraj też się sam trochę "dokształciłem" i jasne, ze masz 100% racji. Będę bił HCG 2 razy na tydzień.
Tylko pytanie - jechać tak cały czas, czy robi się normalnie jakieś przerwy? Czy w miarę upływu czasu jak się organizm przyzwyczai, to podnosić dawkę? Tak jak wspomniałem w pierwszym poście - nie mam w planach odbloku narazie. Chyba, ze się coś wydarzy itd;) Za 16-18 tygodni pomyślę nad mostkiem....wszystko uzależniam od efektów i samopoczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Leć cały czas na hcg
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
Jak mam lecieć cały czas, to muszę na zakupy pojechać;) Pregnyl jest ciężki do kupienia - tak mi kierownik sklepu mówi;) Czy takie hcg z AC 10000iu też zrobi robotę? Czy może jakieś inne jeszcze warte polecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Zrobi robotę
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
Planuję sobie krótkie wakacje w maju właśnie i urodziło mi się pytanie - Stanie się coś (zaburzenie, skoki hormonów itp. itd) jak np. przybiję sobie w sobotę rano całą tygodniową dawkę testa i hcg, a tydzień później w niedzielę wrócę do "normalnego" trybu? Nie chcę zabierać apteki, lotek... do samolotu (w sumie 3 loty i 3 kontrole). Co robicie w takich sytuacjach? Wiadomo, że lotki sobie kupię wszędzie, ale zaliczyć przypał przez flakon (flakony, bo przecież hcg rozrobionego nie zabiorę;)) to słaba opcja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mk677

Następny temat

jak zniwelować skutki estro nie zbijając estro

WHEY premium