SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3kg w miesiąc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
Zakupiłem OLIMP TCM 120kapsów ale jeszcze dokupie sobie 30... nie moge jechać na turniej we wrześniu, bede walczył dopiero w październiku. Chce zachować swoją wage (73kg) jeżeli już mam przytyć to nie więcej niż 1-2 kg... Teraz liczy sie tylko siła i wytrzymałość, chce być maxymalnie przygotowany na to spotkanie. Jem ile wlezie (same porządne jedzonko, zero chipsów, MC Donalds czy co tam...) ale też ostro trenuje. Siłke mam raz w tygodniu. Mohje pytanie brzmi- jak mam to dawkować przy treningu bokserskim? w sklepie poradzili mi że 3na czczo, 3po treningu, 3 przed snem... myślę że to rozwiązanie jest mało trafne i lepiej brać 5 na czczo i 4 po treningu... Czy dobrze myśle? pozdrawiam oczywiście i czekam na dalsze Info:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w sumie taki pomysł 4 x po 3 kapsy nie jest taki najgorszy.
osobiście poleciłbym tak- rano 3, przed tren 3, a po tren. ze 4-5 kaps.- i wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
myśle żeby tak brać 10 kapsów na dzień w dni treningowe i dni nie treningowe 4rano i 4 przed snem. tylko nie wiem jak te 10 sobie rozplanować. na każdego działa to inaczej, ale ja dodatkowo mam trening Bokserski, a nie siłownie więc to też może miec jakieś znaczenie... biorąc pod uwage fakt że ja chce osiągnąć większą siłe i wydolność na treningu, a nie mase to bede brał 4na czczo, 3przed treningiem i 3 po treningu.... chyba że na czczo sobie odpuszcze i wezme 3przed, 3 po i dopiero na noc 4? ma to jakieś większe znaczenie? pzdr i czekam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
to nie rób z tego cyklu tylko bierz mniejszą dawke coś na wzór stałej suplementacji

to zdecydowanie lepiej sprawdzi się jeśli chodzi o twoje potrzeby - większą siłe i wydolność na treningu,

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
rozumiem... ale czy nie bede wtedy musiał brać tego cały czas? tzn mam 150kapsów, wykorzystam je i co... siła mi opadnie? chciałbym własnie przeprowadzić coś w rodzaju cyklu, tylko że jak później skończe, to ta siła ma we mnie pozostać!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
alwe 150 kapsów to za mało- jeżeli chcesz brac po 10 to wystarczy ci na 15 dni...
siła, czy jakakolwiek inna cecha motoryczna nie "spadnie" raczej- pod warunkiej dalszego jej trenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
No to wiadome... bo boks trenował będe cały czas przecież... i myśle że z biegiem czasu tej siły będzie mi przybywało, ja poprostu chciałem ten proces sobie nieco ułatwić i przyspieszyć:) pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mozesz np. zrobić w pozątkowej cos takiego, że bierzesz wieksze dawki- np. 10 dni po 15g. a potem przechodzisz na długą suplenentację 4-6 kapsow dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 813
Ja Proponuje Kupić Creatine Olimp 300caps. i Dawkować 10 Dziennie -
3caps. na czczo 3caps. Przed Siłką 4caps Po siłce (mi poszło w niecały miech +4,5kg)

PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
OK! kreatyne biore dziennie po 10 kaps, Rano na czczo4 kapsułki, 30min przed treningiem 3 kapsułki, 30min po treningu 3kapsułki i popijam to ok 30gramami glukozy... myśle że temat do zamknięcia, DZIEKUJE WSZYTSKIM SERDECZNIE zA ZAINTERESOWANIE I ZA POMOC!! POZDRAWIAM!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podstawy

Następny temat

Co sądzicie o NITROBOLONIE???

WHEY premium