SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 cm w 30 dni w ręce a klatka????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1)poniedziałek plecy i nogi na plecy: przyciąganie drążka za głowe 4 serie , podnoszenie hantli w oparciu o ławeczke 4 serie, przyciaganie linki na maszynie 4 serie (przerwy między seriami 90-120 sek) Progresja 12, 10, 8, 6 powtórzeń zwiększając ciężar POMYŁKA- 2 NAJWIĘKSZE GRUPY NA 1 TRENINGU

2)Wtorek klatka: wyciskanie na łąwce prostej 4 serie, wyciskanie na ławce skośnej 4 serie, przenosy 4 serie, butterfly 4 serie.ZA WIELE TEGO ZRÓ 1 IZOLOWANE NIE 2 Między seriami 90-120 sek przerwy. Stosowałem progresje, zwiększając obciązenie do 4 -6 ruchów w ostatniej serii.

3)Czwartek:barki: wyciskanie zza karku sztanga 4 serie, hantalmi 4 serie, podnoszenie hantli na prostych rekach 4 serie, motyle 4 serie i na końcu szrugsy 4 serie. ZA MAŁO CZASU NA REGENERACJĘ PO KLACIE

4)sobota ręce: POMYŁKA PO RAZ 3 MĘCZYSZ W TYM TYGODNIU TRICEPSY...POŁĄCZ JE ALBO Z KLATKA ALBO Z BARKAMI POLECAM KLATKĘ
wyciskanie francuskie 4 serie, ściąganie drązka 4 serie, pompki na poręczach 4 serie, biceps: uginanie rąk z hantlami 4 serie, sztangą 4 serie, modlitwenik 4 serie. Zawsze stosowałem progresje zwiększając trening. Między seriami miałem od 90-120 sek przerwy,

Mam jednak skolioze i nie chce obciążać kręgosłupa, postanowiłem więć zrezygnować z pleców i teraz:
1)wtorek barkii nogi
2)czwartek ręce
3)sobota klatka

Teraz pytanko czy to dobry pomysł? I jak ułożyć trening na klatke, bo mam za małą w stosunku do rąk!!!!!!
Pozdrawiam

Polecam trening 3-4x tyg. każda grupa 1x
W każdej grupie po 1-2 ćwiczenia podstawowe złożóne-wielostawowe-patrz AĆ-w nich progresja 3-4serie+1 izolowane-wszystko po 3-4serie -stałym cięż.
Treningi po 50-70 minut. Przerwy 90-150 sec w podstawowych cięzkich ćwicz.,przy pozostałych 60-90sec.

1. ćwiczenia podstawowe-złożone-wielostawowe(wyciskania, przysiady, podciągania itd) zakres 12-8 powtórzeń-progresja cięzaru
-przykład dla 3 serii: 12,10,8
-przykład dla 4 serii: 12,10,8,8
-przykład dla 5 serii: 15,12,8,8,8,(przysiady)
2.ćwiczenia izolowane zakres powtórzeń 8-10 stały ciężar

MOŻESz TAK:
1-nogi+brzuch
2-klatka+trice
3-w
4-plecy+bice
5-barki+brzuch
6-7-w



Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie urzadzenia dla kobiet?

Następny temat

zgrabne pośladki

WHEY premium