SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

38-40 w bicu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Jezi_nie ma maksów genetycznych raczej.
Musisz poprostu zawsze go inaczej kopać
fak faktem ze z biegiem czasu jest cięzej

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Jezi to głupio zrobiłeś, że zacząłeś ćwiczyć jak miałeś 27 cm w łapce. Gdybyś poczekał kilka lat i np. zacząłbyś w wieku 22 lat ćwiczenia, to naturalnie miałbyś te 35 cm na starcie, a wtedy osiągnięcie 40 cm nie sprawiło by sporego problemu. A tak skoro zacząłeś od 27 cm to ile te łapy mogą rosnąć od samej diety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a to co same by mu te bicepsy urosły tak ?
7 cm by mu samo urosło ?

znam ludzi co zacyznali od 27 w łapie.
teraz maja cos koło 45.
więc nie mówcie takich głupot ze do 40 nie dobije bo zaczynał od 27.

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
nicknuckle
zostań moim guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja mogłem poczekaż z kilka lat, samo 40 miałbym na starcie, wtedy dojscie do 50 nie sprawiłoby mi problemu

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Ale o co Wam chodzi? Jak on zaczynał z 27 cm to był jeszcze wtedy nastolatkiem, a jak wiadomo nastolatkowie nie są jeszcze w pełni rozwinięci fizycznie. Przypaczcie sie ludziom w wieku ok. 25 lat, zdecydowana większość z nich nie ćwiczy, a jednak te 35-37 cm mają. Ja jak miałem 15 lat to miałem ogromną niedowagę, ale byłem cierpliwy i przez 3 lata przytyłem o prawie 20 kg bez żadnych ćwiczeń, przestałem rosnąć w górę i zacząłem nabierać masy. Po prostu w okresie dojrzewania człowiek sie rozwija samodzielnie i nie trzeba od razu pakować na siłowni.

Jak widzę ludzi w wieku 15-17 lat co mają po 33-35 cm i już muszą kreatyne brać żeby im cokolwiek urosło, to żal mi ich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
"Masz tyle co ja tylko ze jestes wyzszy i ciezszy troche.Ja jzu ****a do 40 za**** niedojde.Bo to moj maks genetyczny.Jak sie ****a od 27 zaczyna to tak jest i to w wieku 18lat." no co Ty gadasz coprawda nie mam jeszcze 40 ale juz tak duzo nie brakuje, a zaczynalem od 26... damy rade wszyscy

nicknuckle - ja wybralem inna droge
jakbym nie cwiczyl to watpie zebym 30cm przekroczyl ...
znam wielu takich co byli chudzi jako nastolatkowie i dalej sa
zreszta moji bracia tez sa chudzi i z wiekiem jakos nie nabieraja tej masy
a sa starsi odemnie sporo...

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-07-22 17:17:23

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
prawdziwy ekto to prawdziwy ekto.
Też mam kumpli, niektórzy z nich to ekto.
Rasowych takich.
Jeden po 5 latach ćwiczen wygląda b.dobrze.
definicja razi w oczy.
Drugi cwiczy 2 miesiące i ma 25 lat gdzies.
biceps na oko 30 maks.
WIęc nie mówcie mi ze prawdziwy ekto z wiekiem sam zdobędzie mase mięsniową.
Ale ekto też moze b.dobrą forme miec.
Wystarczy cierpliwość, jak to w tym sporcie.

EDIT: to tak jak u nas niektórzy robili .. "najpierw 100-200 mety a potem dopiero zacząć ćwiczyć"

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-07-22 19:19:03

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Jak zaczynalem cwiczyc mialem 18,5roku.Mysle ze bez cwiczen mialbym teraz tyle samo w wieku 20 lat.W sumie tak bardzo duzo nieprzytylem.Jak bym niecwiczyl to chyba wogule bym wazyl tyle samo.Duzo jest klientow co maja juz gruba po 20 i mmniej niz 30cm w obwodzie ramienia.Niby po co mialbym czekac az calkiem zmeznieje, o ile jest to mozliwe skoro wieksozc tutaj zaczynalo w wieku 16-17.ci co zaczynali cwiczyc z takim obwodem reki od 27cm mialo pewnie z 15lat.Aw wieku 18-19 mieli by juz na starcie ze 33-34.Pewnie dlatego tak latwo niektorym dojc do 40cm.

Zmieniony przez - Jezi w dniu 2006-07-22 19:35:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
a ja mam 75kg, kiedy będe mieć 100kg ??

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc!

Następny temat

Gdzie zrobić siłownie?

WHEY premium