SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 38 cm w bicu..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
mam 38 cm w bicu i chcialbym go wyrzezbic bo mam go plaskiego, prawie go nie widac. jak mam go rzezbic? mam 1,5 roku stazu.

TrainHardOrGoHome

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
38cm to nie rozmiar na rzezbienie, nie masz czego rzezbic, masuj masuj i jeszcze raz masuj a nabierze ksztaltow

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
ok tylko niechce byc wiekszy juz..

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Masz zapewne slabo rozwinieta ktoras z glow-to by tlumaczylo dlaczego jest plaski.

Niekwalifikujesz sie do tego dzialu-ale skoro juz napisales:

przyczyn stagnacji moze byc wiele:
zly trening
zla dieta
przetrenowanie

itd.

Wrzuc ankiete,trening i wtedy dopiero mozna bedzie dzialac

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Jesli jest plaski i "nie chce sie napiac", prawdopodobnie jest otluszczony i tak naprawde sam miesien nie ma 38 w obwodzie, a pewnie sporo mniej. Zrobisz jak zechcesz, ale po zrzuceniu wagi mozesz zostac szczesliwym posiadaczem 34-36 w kablu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
bierzesz dluto i na******lasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Zrób małą wycinke :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa, split, 4x 2+2 "góra-dół"

Następny temat

Wioslowanie sztanga podchwytem czy nachwytem ?

WHEY premium