SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
Witam mam kilka pytan
1 jak to jest z ta kreatyna podobno najlepiej przyjac ja po treningu i najlepiej przyjmowac ja na pusty zoladek bo lepiej sie wchlania ale tu jest moje pytanie jezeli po treningu mam tez przyjac wegle i bialko to jak tu przyjac kreatyne na pusty zoladek????? jedno z drugim sie nie zgadza?
2 i drugie pytanie waze okolo 85 kg ile powinienem przyjmowac dzienie tabletek aminokwasow? i ktore sa waszym zdaniem najlepsze?

Zmieniony przez - saly26 w dniu 2011-03-21 12:40:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 689
tak Mono najlepiej na pusty zolad. tzn-conajmiej 1h po POsilki i po zazyciu kreatynu tez odradzam jedzienie czegoz przez conajmniej 0.5h. kretka po pReningu nie bezposrednio ino 0,5h a zaro po treningu caRbo i BCAA. bialka nie musisz. Pytt2: hmm proponuje 10g na porcje 2 razy dziennie. poprzebydzeniu i przed posilkiem ubogim w biaklo

walka to zycie, wiec podejmuj Rekawice :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
tak Mono najlepiej na pusty zolad. tzn-conajmiej 1h po POsilki i po zazyciu kreatynu tez odradzam jedzienie czegoz przez conajmniej 0.5h.

E tam, pieprzenie.
Mozesz smialo lykac kreatyne razem z posilkiem

2 i drugie pytanie waze okolo 85 kg ile powinienem przyjmowac dzienie tabletek aminokwasow? i ktore sa waszym zdaniem najlepsze?

Aminokwasow jakich? Najlepsze w czym? Jaki cel suplementacji aminokwasow?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
aminy w celu budowania masy miesniowej i jeszcze pozwolcie ze spytam jakie najlepsze bialko polecacie na dzien do uzupelnienia diety?
a co do tej kreatyny to juz nie wiem czy moge zrobic tak ze kreatyne bezposrednio po treningu a posilek 30 minut po krecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 656
wielu Ci zaproponuje białko ostrowia bo jakość do ceny jest dość duża, ponoć jest niezbyt smaczne i słabo sie rozpuszcza, ja się szykouje do wcinania ultimate protein z treca, bardzo mi podchodzi polecam:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
chodzi mi tu przede wszystkim o jakosc a nie o cene ostrowie bralem ale moim zdaniem nic po niej nie odczowalem w przyroscie masy miesniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór gainera

Następny temat

Jakie suplementy, Czysta siła, MONO + ?

WHEY premium