SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
witam, mam mały problem przy wyborze suplementu do kolejnego cyklu. Za sobą mam miesięczny cykl na monohydracie olimpa, w związku z tym, że kończy mi się po mału miesięczna przerwa chce kupić jakąś kreatyne, ale niewiem co jest naodpowiedniejsze na 2 cykl. Czy znów jakieś mono, czy jabłczan, a może jakiś stak. Do dyspozycji mam ok. 80zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
jak byłeś zadowolony z cyklu na mono to zrób jeszcze raz taki sam cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
Zrób dłuższą przerwę niż miesiąc,a jeśli Ci się gdzieś spieszy to tak jak kolega wyżej na mono. Jeśli mono za drugim/trzecim razem nie da Ci zadowalających efektów to na następnym cyklu wypróbuj jabłczan kreatyny np. cm3 treca. Ale IMO nie ma sensu łapać się za co innego i droższego niż mono skoro działa (na mnie akurat mono nie działa,ale to inna strona medalu-z kolei dlatego ja na mono już nigdy nie zrobię 3x nieudane mi wystarczą).

Frank.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
miałem duże spadki po mono. podczas cyklu było za***iscie waga skoczyła z 2kg a później spadła z 1,5kg. Jeśli chodzi o wymiary to biceps przykładowo też powiększył się gdzieś o 2cm po czym spadł prawie do początkowych wymiarów. Jeśli chodzi o siłe to nie było żadnych przyrostów :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
moim zdanie mono dziala b.dobrze, ale nie czesciej jak 2x w roku..pozostale cykle proponuje robic na innych formach krety np cm3..
prawdopodobnie dieta kuleje, skoro miales takie spadki po cyklu.. polecam odwiedziny w dziale odzywianie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
czyli lepiej zrobić najpierw cykl na samym jabłczanie (brałbym treca cm3) a dopiero na 3 cykl CP, czy mogę już teraz CP

Zmieniony przez - wsc w dniu 2008-10-29 21:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
Możesz już CP. Na Twoim miejscu połączyłbym CP z mono, tak szybko z tego mono nie rezygnuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki wcinac do diety ?

Następny temat

Suplementy na masę

WHEY premium