SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

27 w łapie i 37 na klate

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
Bardzo smieszne... Ja we wrześniu miałem równiutkie 30 cm w bicu(teraz jest 35). A tak nawiasem to obwód bica nie zawsze świadczy o prawdziwej sile. Mój kumpel co ma 28 w bicu targa na klate 78 kg, a dla porównania jeden gość z mojej klasy co ma 42 w łapie wyciska ledwo 60

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
sory że dałem 2 x tą samą odpowiedź -forum coś mi szwankuje:P

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51581 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radziu widzę że i Ty chyba też nie bardzo wiesz na czym polega ten sport. Powodzenia w dalszych zmaganiach
Respect
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
no no to koszulki musi miec juz szyte na miare

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
hyhy :) to koszulek juz w normalnym sklepie na siebie chyba nie dostanie

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4899
zainspirowały mnie tutejsze wypowiedzi ...
nie mówiąc już o tym... co ma obwód bicepsu do wyciskania na klatę?? hehe
Po drugie do szerokości łapek ... np w bicu 42 cm ... a ile z tego czystych mięsni.. a ile sadła ?
zawsze liczy się jakość.. a nie ilość i wielkosć :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
No kumpel poczytał te posty ale czy wezmie sobie te rady do serca to wątpię ale to jego sprawa.Dzisiaj jak robiliśmy z kumplami martwy ciąg to twardziel mówi że on tez chce no to dobra no i wziął tak jakieś 85 kg raz ale z 2..3 może by zrobił No ale wicie w martwym to na plecy trzeba uważać no bo jak coś strzeli to przeebane. On i tak jest twardy i koniec.

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
naprawde nie rozumiem was, co może nie wierzycie?

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Ja jak zaczynalem 2 lata temu to mialem w bicu 26 cm, bylem strasznie chudy. teraz mam 30,5 cm. Nie wiem czy to dobry wynik ale sporo cwicze i niezle sie odzywiam.

Pozdrawia CZAMP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Czamp zadaj sobie pytanie gdzie popelniasz blad - 4cm w 2 lata to nie jest zadowalajacy wynik. - moze bledy w treningu moze w diecie moze cos innego - nie wiem :( popytaj na forum tu i owdzie ;]

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

first2

Następny temat

zwis na drążku

forma lato