SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2014 IFBB Australian Pro Bodybuilding Grand Prix XIV

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5435 Napisanych postów 15462 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388739
ja tez kiedys sie o to pytalem, wyglada jak jakies pryszcze pod brazerem, ktos napisal ze to od zastrzykow? juz dokladnie nie pamietam, podobna odpowiedz dostalem czemu jedni maja wypchany pepek na lewa strone a inni nie :) na massfreakow zawsze bedzie zapotrzebowanie, bo ich robi sie coraz mniej... jeden rami wyskoczyl i zobacz ile zamieszania jest, w kulturystycznych czaspoismach od wygrania nypro co miesiac musza o nim cos skrobnac

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732140
Possible nie chce się sprzeczać bo zdecydowanie masz większa wiedzę i doświadczenie w kulturystyce ale popatrz co się dzieje ze światem poprzez media.
Kreują na bohaterów jakiś pedałków w rurkach, wokaliści wyglądają jak kobiety bez cycków, kobieca kulturystyka odchodzi do lamusa bo jest "brzydka" i nie wpisuje się w aktualne gusta estetyczne, men's phisique ( WTF??) zaczyna podbijać świat bo podoba się bardziej laską niż BB.....
ogólnie degrengolada, na podstawie tego można przewidzieć realny czarny scenariusz dla mass freeków... poprostu nie będzie na nich zapotrzebowania.




Mysle ze jednak nie. :)
Zgadza sie to wszystko co wymieniles, masz racje. Jednak co do Pro kulturystyki Open, to zawsze bedzie zapotrzebowanie na potworow. Poprostu oni maj ten tzw. czynnik wow!, maj cos naprawde ponad przecietnego, a wlasnie w czasach kiedy sylwetka w stylu fitness ( meska sylwetka, chlopaki w szortach) robi sie coraz bardziej powszechna takie cos bedzie potrzebne (oczywiscie mowimy tutaj o srodowisku). Ktos nastepny taki jak Big Ramy, takich jeszcze trzech, czterech, tylko o dojrzalszych miesniach, lepszej plastyce, i noo wladsnie jak to bylo wczesniej, dla jakiejs tam rownowagi, od czasu do czasu ktos taki jak Dexter, i taki niewiele lepiej wygladjacy, (lub wcale) od amatorow Rhoden nie istnieje. Ja mysle ze jest teraz poprostu czas kryzyzysu na freakow, ale to mam nadzieje przejsciowe i tacy sie pojawia. To jest Pro Kulturystyka, takich srodowisko chce ogladac. Ja rozgraniczam amatorka kulturystyke ( tradycyjna i klasyczna) i pro, w kazdej szukam czegos innego. Od pewnego czasu w Pro bb brakuje mi wlasnie tego czym powinna sie roznic od amatorskiej. Rhoden na na pierwszym miejscu w Australi nie robi na mnie wrazenie absolutnie, Markus Ruhl na pierwszym miejscu na Night of Champins 2002 robil piorunujace wrazenie, czy nawet na trzecim miejscu na AC w 2003, a Shawn zostanie przezemnie zapomniany ze zajal drugie na AC 2014.



Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-03-08 22:55:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Takie guzki wychodza przy odtłuszczonej skórze,szczegolnie po 40 -stce(gdy mamy wiecej tłuszczu właściwie ich nie widać-
jest kilka możliwości:

-czasem sa to tzw tłuszczaki,włókniaki,kaszaki-otorbione grudki tluszczu i innej materii.

-czasem są to drobne uszkodzenia powłoki brzusznej,otrzewnej,powiezi miesni, cześci włókiem miesniowych(przyczyna może być silna redukcja i odwodnienie.

-a czasem sa to ślady po igłach-niekoniecznie dopingu-są zabiegi kosmetyczne ,mające na celu naciagnięcie skóry i przywrócenie jej elastyczności(np mezoterapia igłowa-wstrzykiwanie co 5 mm środków przywracających elastycznośc skóry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Mi sie wydaje ze jeszcze kilka lat i takich freakow bedzie pod dostatkiem widac to juz po niektorych arabach czy ruskich jak robia progres w 2-3lata to glowa mala. Chemia i medycyna sie rozwija i pewnie maja juz takie srodki o ktorych nawet nie wiemy. Mimo wszystko brakuje teraz na scenie takich klocow jak ruhl coleman dillet nesser kovac dorian i innych

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Ciekawa sprawa dająca do myślenia na temat rozwoju kariery kulturysty....-Bonac w 2009 zdobył tytuł Mr Universe federacji IBFA w Sapri-Włochy......

W 2012 ten tytuł w kategorii średniej zdobył Piotr Klojzy- a Mariusz Czerniewicz w juniorach był drugi-dziś jest vice mistrzem świata w męskiej sylwetce IFBB...

Swoja droga-jaki ten świat jest mały....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732140
A tutaj inne porownanie. Abraham Elzaibek i jego barki. Na zdjeciu po lewej z Australian Pro GP 2012 a po prawej 2014. Barki przez dwa lata sporo "poprawil" ale wyniku niestety nie. Dwa lata temu 7 miejsce ostatnio 10.
Na marginesie, to sie dziwie ze pokonal w ogole trzech zawodnikow.






Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-03-09 17:51:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
To sędziowie w tej Australii trochę zaspali......gość nie nadaje się do wyjścia na scenę z tym syntholem...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
oj masti na łydki nie zwróciłeś uwagi?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Pezecież ogólnie napisałem,że nie powinni go dopuścić do zawodów a nie za co......:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
A możecie jeszcze jedną rzeczy mi wyjaśnić.
czy to jest złudzenie optyczne ze względu na gabaryty prosów czy np kolesie w zwykłym fitnesie( nie wspominając o amatorach) mają lepsze ABS niż oni. podczas arnolda to też było mega widoczne, przepaść miedzy amatorami a prosami w tym jest olbrzymia. o co z tym chodzi?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

Następny temat

26 kwietnia WBBF Tczew - wstep wolny

WHEY premium