SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 rok i 4 miesiące. Do oceny.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
niezle jak na dwa tygodnie,szkoda ze na brzuchu nie widac miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Panowie to nie temat do pisania takich rzeczy... Klatka fajnie się odznacza, Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
nie jadą na czysto wierz mi.....serio mam dowody nie chce ujawnic bo szanuje że dzięki nim ludzie trenują

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Mam nadzieję że nie długo zaczną się odsłaniać bo z pasa leci co widać po spodniach. A co do WK to myślę że w ich teoriach jest dużo prawdy tylko trzeba podchodzić z głową i śmieciami tylko uzupełniać zapotrzebowanie. Gdyby to nie działało to nawet na koksie nie wyglądaliby jak wyglądają moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
ile mas z wpasie ile spadło wjakim czasie? robisz aero czy sam siłowy itp:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Nie mierzyłem niestety ale już po tych 2 tygodniach widzę postęp bo radykalnie uciąłem kcal. Robię aero 3 razy week po 20 minut żeby nakręcić metabolizm + jakieś spalacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
sluchaj ja jade 4-5 tyg redukcji kcal mam dużo więcej jade aero 5 razy 35 teraz juz do 40 minut 4 razy silka lece powoli. to że leci pas zapewne leci klata ramiona itp bez sensu tak ucinac potem moze cie zablokowac na koncu redu:) i bedzie lipa powoli bez pospiechu ja po tych paru tyg 3-4 cm zpas tylko powoli trzeba a spalcze to na koncowke teraz to nie chce

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Michail2008
Nie mierzyłem niestety ale już po tych 2 tygodniach widzę postęp bo radykalnie uciąłem kcal. Robię aero 3 razy week po 20 minut żeby nakręcić metabolizm + jakieś spalacze.

Ja nie chcę pouczać, ale już tak szybko spalacz? Jeszcze przez pewien czas organizm sobie dobrze będzie radził sam ze spalaniem tłuszczu. Ale to już Twoja decyzja Pozostaje tylko trzymać kciuki i życzyć powodzenia!

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
No nic będę to kontrolował na razie widzę że wymiary stoją w miejscu jeżeli chodzi o ręce klatkę itp, najbardziej boję się o ten metabolizm żeby go nie zwolnić. A co do spalaczy to jestem zwolennikiem działania z grubej rury i wychodzę z założenia że skoro bez spalacza by szło i tak dobrze to ze spalaczem pójdzie jeszcze lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
jaki spalacz?

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Misiek,

Następny temat

Sylwetka Menela

WHEY premium