SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 rok i 4 miesiące. Do oceny.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Bez zmian ta sama poza i sylwetka od paru ladnych tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
jw nie zeby to byl jakis hejt ale ciagle wygladasz tak samo albo nawet gorzej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Tak jak pisałem od jakiegoś czasu zszedłem z dawek i kcal więc progresu nie będzie, teraz jeszcze bardziej przytnę i jakiś rekomp zrobię najwyżej. Od jakiegoś miesiąca albo lepiej(po odstawieniu DD) faktycznie niema przyrostów co widzę też po tym że niema przyrostów siły za to samopoczucie dużo lepsze. Nie chce mi się już katować takimi dawkami na razie robię przerwę.

Tutaj to trochę inaczej wygląda chyba że jakość znowu klęknie przez zmniejszanie.





Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2014-07-31 21:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
clenbuterol z kreatyną fajnie daje jeśli chodzi o wzrost siły i redukcje ja po 2tyg on 2 tyg off 2 tyg on na takim zestawie zrzuciłem 7 kg a siła poszła w góre :) Tyle że samopoczucie na clenie tragedia. Moze Tobie też by się przydał taki cykl albo bardziej hardcorowy z t3 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Co ciekawe po zgoleniu futra na bebzolu okazało się że mam tam jakieś zalążki kaloryfera co mnie ucieszyło






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27155
Weź chłopię pokaż kiedyś jakąś inną pozę .Bo masz 100 takich samych zdjęć na których stoisz jak kowboi na dzikim zachodzie ,to wygląda po prostu śmiesznie.Jak laski na fejsie ,które do każdego zdjęcia robią dzióbek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
A po co mam wstawiać jakąś inną pozę. Właśnie specjalnie robię takie fotki porównawcze bo wtedy najlepiej widzę ewentualny progres i różnicę. To nie rewia mody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Fajnie jak zgoliłeś sweter od razu lepiej, spoko to wygląda, napierdzielaj dalej!

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
progres?Wedlug mnie regres tak szczerze nie wiem gdzie widzisz progres
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Misiek,

Następny temat

Sylwetka Menela

WHEY premium