SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 rok i 4 miesiące. Do oceny.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Tymczasem rozpoczynam powolne masowanie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15159
Czyli wcześniej to co to było szybkie masowanie, redukcja? Postępy jakieś są ale patrząc na to że tykasz różne specyfiki od 1,5 roku. No to trochę mizernie. Cóż ćwicz dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Wcześniej było coś ala rekomp. Nie każdy robi postępy w jakimś zawrotnym tempie ja tam jestem zadowolony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Małe uaktualnienie formy. Zachęcam do hejtowania

















Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2015-01-03 17:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Caly czas to samo bez zmian pol roku . Moze silowo cos sie zmienilo ale wyglad nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
W sumie masz trochę racji. Fotki kompletnie tego nie oddają ale forma ewidentnie poprawiła się tzn wymiary przy takim samym mniej więcej poziomie zatłuszczenia porównując do poprzedniej masówki, do tego stopnia że rozstępów mi przybyło więc raczej ewidentnie wymiary się powiększają co zauważają tez ludzie z reala i ja sam :) Waga też poszła up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 1537 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13285
w porównaniu do 1szych fot jest lepiej, ale generalnie postępy jakie robisz są delikatnie mówiąc mizerne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Czepiacie się i tyle. Nie każdy chce wyglądać jak scenowy "namber łan". Wg mnie świetna robota. Było sporo tłuszczu i ulany byłeś. Teraz faktycznie widać, że "coś" ćwiczysz i dobrze idzie. Wg mnie powinieneś zredukować do 10%bfa i dopiero dokładać mięsa. Ale każdy ma swoje założenia. Ważne żeby się ich trzymać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 591
Widać , że nie każdy ma super hiper geny do szybkich przyrostów i sylwetki jednak za walkę z mizerną genetyką szacun :). Ten temat pokazuje , że nawet osoba z dość przeciętną jak na moje oko genetyką może progresować w tym sporcie ;]

Zmieniony przez - Bartek12345f w dniu 2015-01-04 13:42:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Tylko ze on nie chce redukowac. Chopak stosuje metode wk jedz co chcesz i wyglsda jak chce. Sylwetka srednia na to co bil i ilosci które były. Fajne to ze cwiczy i jemu sie podoba i niech tego sie trzyma. Ale wstawia foty wiec każdy ma prawo oceniac i komentować i czepianiem bym tego nie nazwal
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Misiek,

Następny temat

Sylwetka Menela

WHEY premium