SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 kwietnia startujemy z Krata Na Lato 2023

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan

Ćwiczenie średnio trudne do wykonania a i tak okazuje się wg niektórych bardzo trudne do wykonania.

No widzisz zawsze się taki znajdzie :), nie ma ćwiczenia łatwego dla wszystkich, chyba że zrobimy " leżenie bykiem " na czas na brzuszek piwny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A właśnie przydało by się według mnie powielac ćwiczenia na mm brzucha z ubiegłych lat było by jakieś porównanie do lat poprzednich nawet tabela rekordów była by fajna to też przyciąga nowe osoby i zachęca do dłuższych przygotowań .
Ćwiczenia na inne partie lecą w innych miesiącach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Dobrze jakby się wypowiedzieli również inni potencjalni uczestnicy konkursu. W kwietniu się okaże ilu jest chętnych
Kwestia pomiarów czy zdjęć to już decyzja moderatorów i myślę że zależy od tego czy będą osoby które chcą o kratę walczyć i coś tam odsłonić. Jak nikt redukcji nie planuje to można się bawić w ćwiczenia na mocny brzuch. Fajnie jak jest więcej niż jedno ćwiczenie w konkursie bo jak w jednym nam nie idzie to jest szansa nadrobić punkty za drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zasady muszą być proste, zobaczcie ile osób się zgłosiło do konkursu z modą fitness...

Osobiście postawiłbym tylko i wyłącznie na pomiary wagi na czczo i obwódu pasa na wysokości pępka na czczo, a do tego zdjęcia przód, tył i bok. Wszystko podawane na start i na koniec, a do tego równo co dwa tygodnie w trakcie. Kto nie uzupełnia -1 pkt za każdy brak.

Zadania z ćwiczeniami nieobowiązkowe i skutkują tylko +1 pkt. Mogło by być ich też więcej, a nie tylko 3 w skali całego konkursu.

Tak ja bym to widział.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
WINO NA KETO
Zasady muszą być proste, zobaczcie ile osób się zgłosiło do konkursu z modą fitness...

Osobiście postawiłbym tylko i wyłącznie na pomiary wagi na czczo i obwódu pasa na wysokości pępka na czczo, a do tego zdjęcia przód, tył i bok. Wszystko podawane na start i na koniec, a do tego równo co dwa tygodnie w trakcie. Kto nie uzupełnia -1 pkt za każdy brak.

Zadania z ćwiczeniami nieobowiązkowe i skutkują tylko +1 pkt. Mogło by być ich też więcej, a nie tylko 3 w skali całego konkursu.

Tak ja bym to widział.


Za dużo tego mierzenia i ważenia Patrząc na to jak wyglądał konkurs z poprzednich lat, to raczej rywalizacja w ćwiczeniach przyciąga uczestników bo mało kto z uczestników robi redukcję. Jest duża grupa osób które w ćwiczeniach chętnie się sprawdzą, ale kratę albo już mają albo im nie zależy. Dlatego obawiam się że jak konkurs będzie się opierał głównie o postęp w redukcji, pomiary i zdjęcia to chętnych będzie niewielu. Przynajmniej tak to wyglądało do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja niestety nie wiem, jak to wyglądało w poprzednich latach, ale tak to sobie wyobrażałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Pomiary ? to przecież nawet sylwetkowców na scenie nie mierzą
No nie wiem, jak się ma co pokazać to i chyba można ćwiczenie wykonać chyba że komuś sylwetka robi się bez ćwiczeń
Owszem można nagrać przy okazji pierwszej próby danego ćwiczenia beboch i później na koniec miesiąca czy konkursu no i bez przesady z tą" prostotą" ćwiczenia sa proste jedyna trudnośc leży w ilości powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopiero teraz dotarło do mnie po prostu, że ten konkurs nie polega na tym, co myślałem :⁠-⁠D Ja myślałem, że tu chodzi o jak najlepszą przemianę sylwetkową. Ale okej :⁠-⁠)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
WINO NA KETO
Dopiero teraz dotarło do mnie po prostu, że ten konkurs nie polega na tym, co myślałem :⁠-⁠D Ja myślałem, że tu chodzi o jak najlepszą przemianę sylwetkową. Ale okej :⁠-⁠)


Odkąd pamiętam to konkurs składał się z dwóch części - jedna część dotyczyła właśnie przemiany, były pomiary i zdjęcia, a druga część to były ćwiczenia i nie zawsze były to tylko ćwiczenia na brzuch. Ale tak obserwując konkursy w ostatnich latach to największa rywalizacja była właśnie w ćwiczeniach, natomiast w pomiarach i zdjęciach bywało różnie, nie każdemu zależało na uzyskaniu kraty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No i ostateczne wyniki były procentowo liczone przez Mastiego w excelu nie wiem czy to Viki pamiętasz ?


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-03-29 19:42:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Training fashion 2023 - czyli konkurs SFD na marzec 2023

Następny temat

Przygoda w Krakowie : Trening z pisarzem Łukaszem Orbitowskim

WHEY premium