SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 kwietnia startujemy z Krata Na Lato 2023

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Drazekm super, dla mnie niewykonalne ale samo robienie ćwiczeń wzmacniających pod dragona byłoby dobre dla brzucha

Co do wymyków to jedynym problemem może być dostęp do odpowiedniego drążka. Fajne byłoby jako ćwiczenie na czerwiec bo wtedy ciepło i długo jasno, zawsze można gdzieś na drążki wyskoczyć. No i nakrywki w maju byłby wzmocnieniem pod wymyk w czerwcu. Oprócz wymyku jeszcze jakieś drugie proste ćwiczenie i będzie super

Jak ja ogarnęłam wymyk z ziemi to każdy ogranie





Zresztą jak była zabawa w wymyk u Drazekm nas uczył to naprawdę było dużo chętnych i nikt nie narzekał.

https://www.sfd.pl/UCZYMY_SIĘ_WYMYKU,_MUSCLE_UP-t1164988.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ok Wycwiel, jak pisałem jestem słaby w scyzorykach ale wiem że lubisz rywalizację to nakrecilem przed chwilą specjalnie dla Ciebie bo nie mam zamiaru trenować brzucha i robić redukcji bo nie mam z czego waga 62 kg :)





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-03-31 18:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Spoko ja tez nie mam zamiaru przed 22kwietnia ( MP w WW ) robic jakiejś redukcji zresztą u mnie redukcja to zwiększenie ilości ćwiczeń do kuchni nie zaglądam co mi da zona to zjem browar mam w piwnicy
Za filmik dziękuję ale nie będę farbował cieńko nie tylko z wagą .Ale co sie stało brzuch to Ty miałeś silny i wytrzymały a nie ukrywam wygrana z Tobą to radość wielka dla mnie by była . A może to kwestia koordynacji kilka prób i będzie dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel

Ale co sie stało brzuch to Ty miałeś silny i wytrzymały a nie ukrywam wygrana z Tobą to radość wielka dla mnie by była . A może to kwestia koordynacji kilka prób i będzie dobrze .

Nic się nie stało nadal nie narzekam na siłę brzucha tylko nie w cwiczeniach w parterze
Wymyków choć lata już nie robiłem to podejrzewam że " tanio bym skóry nie sprzedał " :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No to ok. że nic się nie dzieje złego ale nie ściemniaj w takim razie że wymyki by poszły a scyzoryki nie . Wietrze tu podstep ale całe szczęście że ojan zarządził 4 filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale przecież wyraźnie napisałem że nie startuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
Viki - te Twoje wznosy nóg do drążka są super! Dla mnie nie ma tam żadnego wymachu! Twoja mobilność jest wielka!
Nie każdy potrafi dotknąć palcami dłoni podłogi stojąc.
Dopracuj program na maj i daj go mastiemu do oceny na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Drazekm no i wielka szkoda naprawdę, to że kolesiami nie jesteśmy to wiekszość wie ale szacun do tego co potrafisz to mam pełny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
ojan
Viki - te Twoje wznosy nóg do drążka są super! Dla mnie nie ma tam żadnego wymachu! Twoja mobilność jest wielka!
Nie każdy potrafi dotknąć palcami dłoni podłogi stojąc.
Dopracuj program na maj i daj go mastiemu do oceny na priv.


Ojan na początku roku nie dotykałam palcami do podłogi. Od stycznia robiłam 2x w tygodniu ćwiczenia rozciągające i wzmacniające na pogłębioną lordozę (czasem się udało 3x). Tak wyglądał progres, na początku dość szybko, teraz już jest niewielki.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Drazekm no i wielka szkoda naprawdę, to że kolesiami nie jesteśmy to wiekszość wie ale szacun do tego co potrafisz to mam pełny .

E tam nie ma żadnej szkody, ja już tu się zdązylem wykazać niezliczoną ilość razy, teraz kolej na innych, chociaż nigdy nie mówię nigdy, może jak coś mi podejdzie to się skusze
Na razie nie mam chęci, nawet do treningu się zmuszam


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-03-31 20:37:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Training fashion 2023 - czyli konkurs SFD na marzec 2023

Następny temat

Przygoda w Krakowie : Trening z pisarzem Łukaszem Orbitowskim

WHEY premium