SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl kreatynowy - porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Witam chce wrzucić pierwszy cykl w moim życiu i zdecydowałem się na Universal Storm czy to dobry wybór czy ta kreatyna nie jest za mocna jak na 1 raz ? do tego mam dobrą dietę i trening ale to podstawa jak wiadomo , staż na siłowni też już mam dokładnie 1,5 roku , jeśli byście coś innego proponowali to dajcie znać , na cykl sobie zamówie białko TREC Night Protein Blend [oczywiście na noc zamiast twarogu ], po treningu pije carbo i białko [ ostrovia] , do tego zastanawiałem się na glutaminą , proszę o porady dzięku z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz brac storma - chocja wziłabym mono. Nie daltego, ze storm jest za mocny - tylko dlatego, ze nie da on raczej lepszych efektów niz monohydrat za 31zl...

co do innych pytan: przeczytaje regulamin dzialu- i wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
pewnie że wypełnie a dokładnie jakie mono ? daj coś dokładnie to sobie uderze teraz mono a za jakieś 2 miesiące stroma walne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7990
ja osobiście wziąłbym coś "przed treningowego" + mono (lub inna kretynkę) zamiast storma...

tak sobie ogólnie myślę, że rzeczywiście jeśli już kupować "bajerki" to zamiast "lekkiego" stacka (np.storm) lepiej kupić coś "przed treningowego" (aby mieć "pałera" i chęci na treningu) + pojedyncza forma kreatyny (bo kreatyna i tak i tak zadziała, czy to pojedyncza forma czy to storm lub green mag)... takie moje zdanie.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3841
ja bym polecał CREAPUR CREATIN MONOHYDRAT POWDER za 54 zł. Starczy Ci on na ok 6-7 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
dzięki panowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz + Aminki - Pytanie

Następny temat

Proszę o rade

WHEY premium