SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1990r. końcówka masy - aktualne str.6

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
ja sam tam często ćwiczę więc dziwne, że nie spotkałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
rok nie minął ,a jest już pewnie po redukcji . Odświeżam bo jestem ciekaw efektów .
Mam nadzieje że jeszcze na forum zagląda autor tematu :)

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
tez jestem ciekaw jak tam jest obecnie bo skok zrobil naprawde duzy i widac ze sporo zdrowego miecha przybylo, gratuluje dobrej roboty, jest jeszcze jedna kwestia bo az mnie trzesie jak czytam ze ***.owo ze strasznie sie zalal i jest do dupy, nie chce mi sie juz czytac jak sraja zarem ci co nie maja jaj zrobic porzadnej masowki waza max 80 kg bo boja sie ze sie zaleja i juz im tak zostanie i robia jak ktos to tam napisal 1kg masy na rok, po to robi sie mase MASE (a nie co jak po niektorzy rozumieja mase jako 200-300kc wiecej i patrzenie codziennie czy juz sie podlewam czy nie, a moze jednak, a jak cos sie delikatnie podleja to panika i wymiekaja..) zeby nalapac duzo miesa w krotkim czasie kosztem podlania sie, a potem ogarnac nadmiar tluszczu ale wiadomo latwiej stac prawie w miejscu nic sie nie zalewac i lapac 2-3kg w ciagu roku, nie wpieprzac zarcia na chama nie robic ostrych treningow ze az zygac sie chce a po okresie masowym zapieprzac aeroby az pot po dupie cieknie.. prosze was zeby nalapac duzo miecha TRZEBA jednak sie troche podlac a ci co sie boja niech stoja w miejscu i nie spowalniaja innych... tyle odemnie :)

aa i musze jeszcze to przytoczyc:
" nie rozumiesz za bardzo pojecia masa niestety...
Podlało Cię strasznie praktycznie zero rzeźby"

no tak on nie wie co to masa bo go podlalo i niema rzezby kto tu nie rozumie pojecia masa ?

Zmieniony przez - Sopel_X w dniu 2011-09-10 01:53:30

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886
Ładnie było na masie i w cale go nie zalało jak niektórzy przeżywają,,,widzielibyscie zawodników pro na masie to bym wam szczeny opadły hehee.Fajne łapy Sog

Zmieniony przez - WaRiAtOoOo w dniu 2011-09-10 05:41:53

Zmieniony przez - WaRiAtOoOo w dniu 2011-09-10 05:44:52

,,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak z ciekawości ile masz w łapie przy tej wadzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 382 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8627
Ostatnio mierzyłem i wyszło łapa 49.5 łydka 49 udo 72
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1047
Jeżeli mam być szczery to mi się nie podoba. Jesteś za duży zdecydowanie. Ale to tylko moja ocena, a ja oceniam wobec swoich kryteriów które zauważyłem że bardzo różnią się od reszty forumowiczów. Ale pozdrawiam i życzę powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 931
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
hmmm...dorzucę moje 5 groszy,sylwetka nie najgorsza,wypośrodkowana,duże łapy,dobre plecy,barki i klata z brzuchem do poprawy nogi ujdą,a co do tej redukcji często tak jest że a bo teraz robię mase a potem będzie wycinka a póżniej przychodzi co do czego to się okazuje właśnie że ta masa to trwa caaały czas;p pzdr

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
72 w udzie?
poka foto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomek 25 lat cel debiuty 2011

Następny temat

TINY IS BACK

WHEY premium