SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

189cm wzrostu 62 kg ;/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
elvis no tak tak bo ja teraz siedze na głodzie caały czas.PRZEMIANA MATERII i z tym nic nie zrobisz nawet choćbyś żarł i żarł.Na atlasie chodzi mi głównie o poprawę siły i ciut ruszenia mięśni.Mógłby ktoś podać mi propozycje "domowych" cwiczeń na wszystkie mięśnie nóg (z przewagą na mięśnie łydek) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10324
oczywiście że się da cos tym zrobić :P
tu wiekszość osób zaczynała od bycia chuderlakiem i jakos przytyli
w sumie ja wciaz jestem chudy, ale jeszcze pol roku temu wazylem niecale 64kg wiec cos mi tam doszlo od tego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
no tak gofer ale podaj swoją wysokość :P ... 64 kg wygląda dobrze nawet przy wzroscie 180cm ale już im wyżej tym miej robi się to atrakcyjne :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 580
Popatrz sobie tak jak Ci mowia na Atlas i jeszcze na dzial odzywianie tam duzo takich pytan jest :)
a z tym"karzde pokolenie staje sie wieksze" to ja wiem.... za iles lat to by wszyscy mieli po 3m...

<Dobry trening nie jest zły>
<Cwicz przede wszystkim>

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=26536 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Gofer??
Czy Ty mieszkasz w Olkuszu??
Możliwe, że Cię z kimś pomyliłem
Pzdr.

Zmieniony przez - Pro_Mass w dniu 2006-02-25 16:35:06

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10324
nie, nie jestem z Olkusza a co wczesniej bylo napisane zanim wyedytowales posta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
Moglibyście ocenić mój plan... taki ogólnorozwojowy dla poprawienia ciut siły i kondycji.
PONIEDZIAŁEK
Brzuszki 2x30 (po miesiacu będę chciał zacząć ćwiczyć areobiczną 6 i dlatego teraz sie nei przykladam do brzuszków)
pompki 2x10
wznos nóg 15 razy
ćwiczenie na mięśnie ramion (atlas... ćwiczenei przypominające ćwiczenia na gumie) 1x10 (z wiekszym obciazeniem) i 2x10 z mniejszym
Podciąganie (atlas) 3x10
Biceps 3x15
ćwiczenia na łydki (stawanie na palcach) 3x15 + 10 kg obciażenie i stawanie na jednej nodze
wykroki(+10) 3x10 (na jedną nogę)
WTOREK
WOLNE
ŚRODA
odpychanie (na atlasie) 3x15
biceps 3x10
CZWARTEK
przysiady (+10 obciążenie) 3x20
łydki (+10) 3x15 na jedną noge
wykroki 3x20 (+10) na jedną nogę
ramiona (atlas) 2x10
nogi (na atlasie) 2x10)
PIĄTEK
NIC
SOBOTA
biceps 3x10
ramiona (atlas)15 razy
wykroki (+10) 2x15 na jedna nogę
brzuszki 2x30
przysiady(+10) 3x20
łydki (+10) 2x15 na jedną nogę
pompki 2x10
NIEDZIELA
NIC

Plan będzie obowiązywał ok 1.5 miesiąca potem cos zmienię
mógłby ktos mi go ocenić ?
P.S. dopiero zaczynam ćwiczyć więc prosze o ocenę z przymrużeniem oka ;)
Co do nazw ćwiczeń na atlasie to nazwałem je po swojemu bo nie wiem jak nazywają się te ćwiczenia fachowo :)
z góry dzięki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
mogłby ktos doradzić i skorygować ten plan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
też mam 16 lat też mam niską wage i sam jestem niski i takze nie mam dostepu do sprzetu w zwiazku z tym staram sie jesc co popadnie oczywiscie przestrzegam podstawowe zasady żywienia a cwiczenia to polecam pompki drążek brzuszki itp. jak juz bedziesz miał jakies 50 zł to skołuj sobie jednego hantla 7.5 KG mozna znalesc na allegro.pl albo w wielu sklepach sportowych !!
Albo jak masz jakiegos zioma to wkrec jego w to i bedziecie sami robic sprzet o polowe nizszej cenie albo kupicie na dwoch i wiecej wyjdzie taniej.
Takie jest moje zdanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 264
hantle mam 2x5kg i da je się łączyc tak aby było 10kg (moze służyć za jeden wielki) jest on prymitywnie zrobiony z pierscieni metalowych i przyspawany do rurki. Całosc nie wygląda az tak najgorzej i można przez jakisczas pomachać tym ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój plan

Następny temat

Problem ze ze zrzuceniem brzucha RATUNKU!!!!

WHEY premium